Vyhľadávanie zájazdu

C Central The Palm ***** Spojené Arabské Emiráty Dubaj, Palm IslandTermíny a ceny

C Central The Palm ***** Spojené Arabské Emiráty Dubaj, Palm Island

Nový hotel C Central The Palm bol postavený v roku 2019. Očarí vás jeho poloha a nádherné prostredie, exkluzívny prístup na súkromnú pláž, vynikajúce služby personálu a predovšetkým špičkové ubytovanie doplnené širokou škálou zariadení ako je SPA centrum, fitnes, či obchody so suvenírmi.

Poloha:
Hotel sa nachádza priamo na pláži, svojim hosťom ponúka ubytovanie v luxusných izbách s presklenými balkónmi s výhľadom na oceán a známu Palm Jumeirah. Od centra Dubaja a letiska Dubai International Airport je hotel vzdialený 40 km.

Vybavenie:
8-poschodová budova, 4 výťahy, 203 izieb, recepcia, lobby s WiFi, bazén a detský bazén 7:00 - 19:00, ležadlá a slnečníky pri bazéne zadarmo, bar pri bazéne, detské ihrisko, hlavná reštaurácia Waves (medzinárodná, jedlo formou bufetu), fitnes, sauna. Za poplatok: a´la carte reštaurácia C Grill (medzinárodná), kaviareň Baristas Corner, SPA centrum, kozmetické procedúry, kaderník, obchody, práčovňa, doktor.

Ubytovanie:
2- lôžkové superior izby s možnosťou 1 prístelky bez balkóna (28 m2, max 2+1), za deti sú v tomto hoteli považované osoby mladšie ako 12r., deluxe izby s balkónom (32 m2, max 2+1) premium izby s balkónom a výhľadom na more (35 m2, max 2+1), klimatizácia, kúpeľňa, vaňa/ sprcha, sušič na vlasy, LCD TV, WiFi, set na kávu a čaj, trezor, detská postieľka na vyžiadanie. Za poplatok: minibar.

Stravovanie:
Raňajky. Za poplatok možnosť doobjednať polpenziu, plnú penziu alebo all inclusive. Podrobný rozpis all inclusive programu dostanete na recepcii pri ubytovaní.

Pláž:
Hotel sa nachádza priamo na piesočnatej pláži, ktorá je vybavená plážovým servisom ako sú ležadlá, slnečníky a matrace zadarmo. Ponuka vodných športov je na pláži k dispozícii za poplatok.

Výlety:
Orientačná ponuka výletov v SAE - TU


Upozornenie:
Aktuálne podmienky cestovania do SAE - TUC Central The Palm


 

V cene je zahrnuté: ubytovanie podľa počtu nocí zájazdu, letecká preprava na trase Bratislava - Dubaj - Bratislava, stravovanie podľa popisu ubytovania a objednaných služieb, delegátske služby, DPH.


Povinné servisné poplatky zahŕňajú: letiskové, palivové, emisné poplatky, bezpečnostné taxy a transfery v zahraničí letisko-hotel-letisko. 

UPOZORNENIE: Miestnu pobytovú daň hradí, podľa platných predpisov daného regiónu, každý klient priamo v ubytovacom zariadení na recepcii vo výške cca 10-25 AED/izba/noc vzávislosti od kategórie ubytovacieho zariadenia.


Vzhľadom na prebiehajúcu pandémiu COVID-19 sa rozsah poskytovaných služieb v hoteli môže mierne líšiť. Vaše konkrétne požiadavky si prosím u nás overte.

riadenia.

Happy Travel COVID GARANCIA: 100% garancia vrátenia stornopoplatku v prípade pozitívneho PCR testu pred odletom z letiska Bratislava, Košice alebo Piešťany.

Podmienkou uplatnenia Covid Garancie je uzavreté komplexné cestovné poistenie prostredníctvom CK Happytravel.sk a poisťovne ECP.
 


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -