Vyhľadávanie zájazdu

Cabana Lipe Beach Resort ***+ Thajsko Ko LipeTermíny a ceny

Cabana Lipe Beach Resort ***+ Thajsko Ko Lipe

Cabana Lipe Beach Resort 3***+ -

Popis: príjemný menší hotel priamo na ústrednej pláži Sun Rice vo vzdialenosti cca 500 m od centra mesta a od Walking Street s množstvom obchodíkov a reštauráciami. Ubytovanie v dvojposchodovej budove. V základnej ponuke sú izby typu superior, za príplatok je možné vyžiadať izby deluxe Seaview. Wifi v celom areáli hotela zadarmo. Na recepcii hotela možnosť zakúpenia fakultatívnych výletov.

-

Pláž: piesočná priamo pred hotelom.

-

Zábava a šport: masáže, v okolí hotela možnosť šnorchlovania, rybárčenie a potápanie.

-

Stravovanie: raňajky, možnosť stravovania À la carte v hotelovej reštaurácii.

-

Vybavenie izieb: pohodlné izby zariadené v thajskom štýle s klimatizáciou sú vybavené TV s plochou obrazovkou, minibarom a balkónom alebo terasou. Bezpečnostné trezor k dispozícii na recepcii.

-

https://www.cabanalipe.com/cs-cz

Cha-da Beach Resort & Spa *****, Ko Lanta - Popis: luxusný hotelový areál leží priamo pri pláži Klong Dao. Je tvorený štýlovými modernými pavilónmi, ktoré sú situované okolo bazéna a v tropickej záhrade. Hotel má 196 izieb, základnou kategóriou ubytovania je silver grand suite. Za príplatok možnosť ubytovania v izbách vyššej kategórie: Gold a Platinum Grand Suite a bližšie k pláži: Emerald Suite a Diamond Suite.

- Vybavenie: 2 reštaurácie, 2 bary, kaviareň, obchodík, biznis centrum, internet, detský klub.

- Pláž: piesočná, priamo pred hotelom. Pláž je orientovaná na západ.

- Zábava a šport: 2 bazény, vírivka, fitness centrum, relaxačné kúpele, možnosť thajských masáží a vodných športov na pláži.

- Stravovanie: raňajky, možnosť stravovania À la carte v hotelových reštauráciách.

- Vybavenie izieb: nastaviteľná klimatizácia, kúpeľňa s WC, TV, minibar, varná kanvica, balkón či terasa s výhľadom do záhrady.

Bangkok Palace Hotel ****, Bangkok - Popis: hotel má výhodnú polohu nie len pre tých, ktorý radi poznávajú svetovej metropole, ale i pre tých ktorý radi nakupujú, pretože v okolí hotela sa nachádzajú 2 najväčšie obchodné centrá Thajska a nasávajú atmosféru a nočný život exotických miest. Hotel leží v centre Bangkoku vo štvrti Pratu Nam v pešej dostupnosti metra (cca 50m)- zastávka Makkasan, ktorá spája túto štvrť s ďalšími časťami mesta a hlavným letiskom v Bangkoku – Suvarnabhumi. Hotel ponúka 660 izieb. V základnej ponuke sú izby superior.

- Vybavenie: reštaurácia (nonstop) s thajskou i medzinárodnou kuchyňou, pekáreň s ponukou tort a kávy, bar, babysitting, trezory, čistiareň, konferenčné sály.

- Zábava a šport: vonkajší bazén, fitnes centrum, masáže.

- Stravovanie: raňajky, možnosť stravovania À la carte v hotelovej reštaurácii.

- Vybavenie izieb: nastaviteľná klimatizácia, kúpeľňa s WC, minibar, TV, telefón.

- Na izbe max. 3 osoby. 2 deti do 12 rokov sú možné v izbe deluxe s prístelkou za príplatok. 3 deti sú možné v izbe s prepojenými dverami.

- https://www.bangkokpalace.com/

-

deň 1 - ODLET Z VIEDNE/PRAHY: Odbavenie 2 hodiny pred odletom. Odlet do Bangkoku..

deň 2 - PRÍLET DO BANGKOKU: Prílet do Bangkoku. Transfer do hotela, ubytovanie.

deň 3 - BANGKOK: Raňajky. Celodenná fakultatívna prehliadka mesta. Navštívite chrám Wat Traimit so sochou zlatého Budhu z 5,5 t rýdzeho zlata a chrámový komplex Wat Po so sochou ležiaceho Budhu. Popoludní si prehliadnete kráľovský palác, prejdete sa loďou po kanáloch rieky Chao Phraya a navštívite manufaktúru drahých kameňov a zlata. (Orientačná cena 1.900 THB / os.)

deň 4 - BANGKOK – KO LANTA: Raňajky, transfer na letisku v Bangkoku, prelet na Krabi, transfer mikrobusom na ostrov Ko Lanta.

deň 5 - KO LANTA: Raňajky. Voľný program na ostrove Ko Lanta.

deň 9 - KO LANTA – KO LIPE: Raňajky, transfer do prístavu, cca 3 hodinový prejazd loďou na ostrov Ko Lipe, ubytovanie.

deň 10 - KO LIPE: Raňajky. Voľný program na Ko Lipe. Stále obľúbenejšia ostrov v najjužnejšej časti Thajska s dlouvými plážami a dobrými podmienkami pre šnorchlovanie.

deň 14 - KO LIPE - KRABI - BANGKOK - PRAHA/VIEDEŇ: Raňajky. Lodné a pozemné transfer na letisko Krabi, odlet do Bangkoku a následne do Prahy/Viedne.

deň 15 - PRÍLET DO PRAHY/VIEDNE:Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -