Vyhľadávanie zájazdu

Calypso Hotel **** Bulharsko Slnečné PobrežieTermíny a ceny

Calypso Hotel **** Bulharsko Slnečné Pobrežie

Poloha - Hotel sa nachádza v južnej časti Slnečného pobrežia, 2 km od mestečka Nessebar. Letisko v Burgase je vzdialené 25 km.

Vybavení - Hotel je vhodný pre všetky vekové kategórie a rodiny s deťmi. Hosťom je k dispozícií  vstupná hala s recepciou, zmenáreň, bankomat, hlavná reštaurácia s terasou, lobby bar, bar pri bazéne, WiFi pripojenie(v lobby zdarma), internetový kútik, kadernictvo, kozmetické štúdio, čistiateň, obchod, konferenčná sála.

Pokoje - Vlastné sociálne zariadenie, LCD TV so satelitnym príjmom, minibar, fén, klimatizácia, trezor, telefón, balkón. Možnosť až dvoch prísteliek pre deti alebo jednej prístelky pre dospelú osobu.

Pláž - Známa piesočnatá pláž Cacaoo beach leží 200 metrov od hotela. Neďaleko je tiež nudistická pláž. Lehátka a slnečníky sú k dispozícií za poplatok.

Sport - Vonkajší bazén, jacuzzi, fitness centrum, šipky, šachy, billiard, masáže, sauna.

Stravování - All inclusive, ktoré zahrňuje:-raňajky, obedy a večere formou bufetu vrátane nápojov miestnej výroby-občerstvenie počas dňa-káva, čaj, zákusky, zmrzlina-11:00 - 23:00 alkoholické a nealkoholické nápoje miestnej výroby

Děti - Bazén, ihrisko, miniklub, stráženie detí  za poplatok.

Poznámka - Uvedené časy letů jsou pouze orientační a budou závazně upřesněny v pokynech k odletu.Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -