Vyhľadávanie zájazdu

Capri a Vezuv za víkendTermíny a ceny

Capri a Vezuv za víkend

Úvod - 4-dňový letecký zájazd

Perex - Očarujúci taliansky juh oplývajúci citrusmi si vás podmaní sopkou Vezuv, jedinečným Amalfi, panoramatickou cestou cez Positano s famóznymi výhľadmi. Legendárne Pompeje vás zas prenesú do antiky, rajský ostrov Capri bude pre vás nádhernou záhradou a Neapol, ktorý nikdy nespí, vás uchváti hradmi, vežami, ako i tými najlepšími miestnymi produktmi.

Ubytovanie - 3 x v hoteli 3*

Stravovanie - 3 x raňajky

Poznámka - Zmena programu, letových časov a odletových miest vyhradená.

Doprava - Lietadlo a počas pobytu mikrobus resp. autobus.

1. deň - Transfer z Bratislavy do Viedne, odlet do Neapolu. Po prílete presun k sopke Vezuv s možnosťou výstupu na okraj krátera. Ubytovanie v okolí Sorrenta.

2. deň - Po raňajkách sa vyberieme do Amalfi nádhernou panoramatickou cestou cez Positano, s neopakovateľnými výhľadmi na Salernský záliv (UNESCO). Absolvujeme krátku prehliadku mesta a ďalej budeme pokračovať do Pompejí, kde si prezrieme archeologické vykopávky antického mesta, v minulosti zasypaného niekoľkometrovou vrstvou popola zo sopky Vezuv. Návrat na ubytovanie.

3. deň - Dnešný deň strávime na jednom z najkrajších ostrovov Tyrhénskeho mora – Capri, ktorý je prirovnávaný k rajskej záhrade, kde slnko svieti 365 dní v roku. Okrem nádherných Augustových záhrad s výhľadom na Faraglioni (3 skaliská pri južnom pobreží), Vily Jovis (bývalá rezidencia cisára Tibéria - návšteva možná individuálne), nás nadchne výlet loďou do morskej jaskyne Grotta Azzura (fakultatívne). Odraz slnečného svetla o steny jaskyne vytvára magickú modrú farbu. Zostane nám čas aj na prechádzku večerným Sorrentom. Návrat na ubytovanie.

4. deň - Po skorých raňajkách sa presunieme do Neapolu na krátku prehliadku centra. Spoznáme Nový hrad, Kráľovský zámok, Plebistické námestie, divadlo S. Carlos, nákupnú galériu Umberta I., radnicu a Radničné námestie. Potom sa už plní zážitkov presunieme na letisko v Neapole, odkiaľ odletíme späť do Viedne. Transfer do Bratislavy.


Celková cena zahŕňa - Leteckú dopravu vrátane letiskových a servisných poplatkov. Transfer BA – letisko – BA. Autobus, resp. mikrobus počas pobytu. 3 x ubytovanie s raňajkami v hoteli 3*. Miestneho sprievodcu v Pompejách. Prepravu trajektom na ostrov Capri. Sprievodcu CK SATUR.

Celková cena nezahŕňa - Doplatok za jednolôžkovú izbu. Vstupy. Pobytovú taxu. Cestovné poistenie.


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -