Vyhľadávanie zájazdu

Caribe Deluxe Princess ***** Dominikánska republika Punta CanaTermíny a ceny

Caribe Deluxe Princess ***** Dominikánska republika Punta Cana

Caribe Deluxe Princess *****, Punta Cana - Popis: priamo na svetoznámej pláži Bávaro – najkrajšej pláži v Dominikánskej republike, v tieni kokosových paliem sa nachádza farebná oáza pokoja - hotel s veľmi príjemnou atmosférou – Caribe Deluxe Princess. Množstvo aktivít, výborná strava, SPA centrum, milý personál a exotické prostredie - to všetko poskytuje ideálnu príležitosť na vychutnanie si nezabudnuteľnej dovolenky. Od letiska v Punta Cana je rezort vzdialený len 35 minút jazdy. Tunajší hostia môžu v prípade záujmu využívať i zariadenia hotela Tropical Princess.

- Vybavenie: vstupná hala s recepciou, 6 reštaurácií a snack bar s vynikajúcou ostrovnou i medzinárodnou kuchyňou (hlavná bufetová reštaurácia, creperia, talianska, mexická, gurmánska a ázijská reštaurácia), 4 bary (1 v plaveckom bazéne), bazény, detský bazén, detský klub (pre deti vo veku 4-12 rokov), klub pre tínedžerov (vo veku 13-17 rokov), karibský bulvár s množstvom obchodíkov, obchod so suvenírmi, butik, mini market, fotograf, SPA centrum, kaderníctvo, kozmetický salón, fitness centrum, kasíno, diskotéka, kyvadlová doprava v areáli hotela, kaplnka, konferenčná miestnosť, lekárska služba (24 hodinová - telefonická), internetové centrum, Wi-Fi pripojenie vo vstupnej hale.

- Pláž: pláž s bielym pieskom v bezprostrednej blízkosti hotela; ležadlá, slnečníky a osušky pri bazéne i na pláži zdarma.

- Zábava a šport: denné a večerné animačné programy pri bazéne a na pláži, tanečné kurzy, stolové hry, divadlo, diskotéka „Areito“ (voľný vstup i konzumácia miestnych nápojov do polnoci), nemotorizované a motorizované vodné športy na pláži (niektoré za poplatok) - vodné banány, plážový volejbal, šnorchlovanie, katamarán, windsurfing, vodné pólo, kajaky, potápanie (1 lekcia potápania v bazéne za pobyt zdarma), rybolov, plávanie so žralokmi, mini golf, golf (ihriská v blízkosti hotela), aerobik v bazéne, tenisové kurty, lukostreľba, jazda na bicykloch, kasíno, SPA centrum (vodoliečba, hydromasážna sprcha, vírivka, sauna), fitness centrum, detský klub a klub pre tínedžerov, detské ihrisko, výlety do okolia.

- Stravovanie: 24 hodín denne služby All Inclusive, zahŕňajúce ponuku 6 reštaurácií (hlavná bufetová reštaurácia, mexická, ázijská, talianska, rybia/morské plody, a gurmánska medzinárodná reštaurácia), snack baru a creperie; neobmedzenú konzumáciu alkoholických a nealkoholických nápojov miestnej výroby v 4 baroch. Slušné oblečenie je požadované vo všetkých reštauráciách počas celého dňa.

- Vybavenie izieb: 111 Caribbean Suít a 229 Superior izieb je moderne vybavených, sú klimatizované, disponujú vlastným sociálnym zariadením (sprcha, WC), fénom, ďalej je v nich stropný ventilátor, SAT/TV, telefón, minibar (voda a nealkoholické nápoje; je denne doplňovaný), trezor (za poplatok), balkón s výhľadom na tropickú záhradu. V základnej cene je kalkulovaná izba Superior, v ktorej je maximálna obsadenosť 4 osoby - 2 dospelé osoby a 2 deti vo veku 2-12 rokov, alebo 3 dospelé osoby a 1 dieťa do 12 rokov.

- Vyšší štandard ubytovania spracujeme na vyžiadanie - izba Caribbean Suite, Honeymoon Suite a Royal Suite.

- https://www.princess-hotels.com/en/punta-cana/caribe-deluxe-princess/

deň 1 - ODLET Z VIEDNE: Odbavenie 2 hodiny pred odletom. Odlet a prílet do Dominikánskej republiky do Dominikánskej republiky. Uvítanie na letisku a transfer do hotela v Punta Cane podľa výberu. Nocľah.

deň 2 - PUNTA CANA: Pobyt pri mori s programom All Inclusive. Punta Cana je najznámejším a najvyhľadávanejším letoviskom Dominikánskej republiky vďaka svojim prekrásnym nekonečným piesočným plážam, tieneným palmovými hájmi. More Vás láka na kúpanie blankytne modrou farbou a jemný biely piesok Vás vyzýva na leňošenie na pláži. Program All Inclusive zahŕňa plnú penziu formou bufetu, občerstvenie počas celého dňa, neobmedzenú konzumáciu nealkoholických aj alkoholických nápojov miestnej výroby aj širokú ponuku najrôznejších športových aktivít – nemotorizované vodné športy, tenis, stolný tenis, volejbal, jazda na bicykli či na koni a ďalšie. Večer sú pre hotelových hostí pripravené animačné programy s bohatým kultúrnym programom vrátane kurzov tanca merengue. Pri pobyte v Punta Cane najmä rodinám s deťmi odporúčame návštevu delfinária a minizoo Manati či celodenný výlet k ostrovom Saona či Catalina s ideálnymi podmienkami na potápanie a na šnorchlovanie.

deň 8 - ODLET DO VIEDNE: Voľno na kúpanie, opaľovanie, vodné športy. Poobede transfer na letisko a odlet do Viedne.

deň 9 - PRÍLET DO VIEDNE: Prílet do Viedne.Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -