Vyhľadávanie zájazdu

Caves Beach Resort ***** Egypt HurghadaTermíny a ceny

Caves Beach Resort ***** Egypt Hurghada

Unikátny hotelový komplex postavený v netradičnom štýle veľkej jaskyne Vás uchváti svojim originálnym dizajnom. Zaujímavý kamenný exteriér, ale aj interiér celého hotela vrátane izieb, kde máte pocit akoby ste bývali priamo v jaskyniach, množstvo zábavy a relaxu na vás čaká práve na tomto jedinečnom mieste. Hotel je určený iba pre dospelých.Poloha:
Caves Beach Resort sa nachádza priamo pri pobreží Červeného mora približne 10 km severne od Hurghady a 15 km od medzinárodného letiska. Najbližšie nákupné možnosti nájdete v hoteli v jeho nákupnej arkáde a tiež v centre Hurghady, kde sa pohodlne dostanete taxíkom.

Vybavenie:
4- poschodová hlavná budova, 3 vedľajšie budovy, 383 izieb, recepcia, lobby s WiFi, hlavná reštaurácia, 2 a´la carte reštaurácie (medzinárodná, rybacia), 4 bary, 2 vonkajšie bazény (v zime vyhrievané), animácie, amfiteáter, disco, fitnes, aerobik, stolný tenis, plážový volejbal, biliard. Za poplatok: SPA centrum, masáže, sauna, parná miestnosť, jacuzzi, obchody, práčovňa, doktor.

Ubytovanie:
2- lôžkové štandardné izby s možnosťou 1 prístelky (35 m2), v hoteli je možné ubytovať iba osoby od 17r., štandardné izby bez možnosti prísteľky (max. 2+0), deluxe izby (50 m2, max. 2+1), swim up izby (60 m2, max. 2+1), klimatizácia, kúpeľňa, vaňa/sprcha, sušič na vlasy, TV, set na kávu a čaj, trezor, balkón/terasa. Za poplatok: WiFi, minibar, room service.

Stravovanie:
All inclusive formou bufetu, raňajky 07:00 – 10:00, neskoré raňajky 10:30 - 12:00, obedy 13:00 - 14:30, večere 18:30 – 21:30, snack 11:00 - 17:00, káva, čaj, koláčiky 15:30 - 17:00, lobby bar, bar pri bazéne 10:00 - 24:00, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje v čase 10:00 - 23:00. Za poplatok: a´la carte reštaurácie (rezervácia nutná vopred), importované nápoje, čerstvé ovocné šťavy, všetky nápoje po 23:00. Podrobný rozpis all inclusive programu dostanete na recepcii pri ubytovaní.

Pláž:
Hotel sa nachádza priamo na pláži s pozvoľným vstupom do mora. Odporúčame obuv do vody, keďže vplyv odlivu je výraznejší a podložie koralové. Plážový bar a plážový servis (ležadlá, slnečníky, matrace a osušky) sú k dispozícii zadarmo. Služby potápačského centra a vodné športy ako napríklad surfovanie, parasailng a vodné lyžovanie sú extra spoplatnené.

Caves Beach Resort Hurghada
 

V cene je zahrnuté: ubytovanie podľa počtu nocí zájazdu, letecká preprava na trase Piešťany - Hurghada - Piešťany, stravovanie podľa popisu ubytovania a objednaných služieb, delegátske služby, DPH.


Povinné servisné poplatky zahŕňajú: letiskové, palivové, emisné poplatky, bezpečnostné taxy a transfery v zahraničí letisko-hotel-letisko.  

V cene je zahrnuté: ubytovanie podľa počtu nocí zájazdu, letecká preprava na trase Košice - Hurghada - Košice, stravovanie podľa popisu ubytovania a objednaných služieb, delegátske služby, DPH. 


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -