Vyhľadávanie zájazdu

Cefalu Sea Palace **** Taliansko SiciliaTermíny a ceny

Cefalu Sea Palace **** Taliansko Sicilia

Luxusný hotel Cefalú Sea Palace ponúka príjemný oddych na pláži a v jeho blízkosti zaujímavé kultúrne pamiatky. Hotel je ideálnou voľbou pre tých, ktorí chcú prežiť pokojnú dovolenku plnú oddychu.

Poloha:
Hotel sa nachádza v letovisku Cefalú, ktoré je často označované ako najfotogenickejšie miesto na ostrove. Do centra strediska sa dostanete za necelých 10 minút. Nákupné možnosti sú pár minút chôdze od hotela. Návštevníci môžu objavovať divadlo v meste, Mandralisco múzeum, katedrálu s nádherným námestím a starobylé opevnenie mesta. Letisko v Palerme je vzdialené 120 km.

Vybavenie:
3- poschodová budova, 83 izieb, výťah, recepcia s WiFi, internetová kaviareň reštaurácia, bar, bazén, detský bazén, aerobik. Za poplatok: SPA centrum, masáže, sauna, fínska sauna, turecké kúpele, fitnes, práčovňa.

Ubytovanie:
2- lôžkové klubové izby s možnosťou 1 alebo 2 prísteliek (30 m2), za deti sú v tomto hoteli považované osoby mladšie ako 12r., superior izby (max. 2+2, 30 m2), individuálna klimatizácia, kúpeľňa, vaňa/sprcha, sušič na vlasy, WiFi, LCD TV, trezor, balkón/terasa. Za poplatok: minibar.

Stravovanie:
Raňajky formou bufetu 07:00 -10:00, polpenzia za príplatok, večere servírované - výber z menu 19:30 - 21:30. Za poplatok: nápoje k večeri, reštaurácia na pláži, bar 10:00 - 24:00. Podrobnejší rozpis konceptu stravovania dostanete na recepcii hotela pri ubytovaní.

Pláž:
Široká súkromná piesočnatá pláž s kamienkovým vstupom do mora sa nachádza 50 m od hotela. Dostanete sa na ňu cez miestnu komunikáciu. Plážový servis ako ležadlá, slnečníky a plážové osušky sú hotelovým hosťom k dispozícii zadarmo.

Cefalu Sea Palace 

V cene je zahrnuté: ubytovanie podľa počtu nocí zájazdu, letecká preprava na trase Bratislava - Catania - Bratislava, stravovanie podľa popisu ubytovania a objednaných služieb, delegátske služby, DPH.


Happy Travel COVID GARANCIA

100% garancia vrátenia stornopoplatku v prípade pozitívneho PCR testu pred odletom z letiska Bratislava, Košice alebo Piešťany.

Podmienkou uplatnenia Covid Garancie je uzavreté komplexné cestovné poistenie prostredníctvom poisťovne ECP. Sadzba i návrh poistnej zmluvy Vám budú zaslané po 17.5.2021 a Vaša zmluva bude aktualizovaná o poistenie.
 


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -