Vyhľadávanie zájazdu

Centara Grand Beach Resort Phuket ***** Thajsko PhuketTermíny a ceny

Centara Grand Beach Resort Phuket ***** Thajsko Phuket

Centara Grand Beach Resort Phuket *****, Phuket - Popis: luxusný rezort leží v pokojnej časti pláže Karon. Piesočná pláž je priamo pred hotelom, ktorý v pozadí zdobí zelenej pohoria ostrova Phuket. Hotel je architektonicky inšpirovaný klasickým čínsko-portugalským štýlom, súčasťou ktorého je aj vodný park - štyri bazény, šmykľavky, ktoré oslovia hostí všetkých vekových kategórií. Centara Grand Beach je záruka kvality a perfektných služieb, ktoré Vám zabezpečí nezabudnuteľnú dovolenku. Rezort má k dispozícii 262 elegantne zariadených izieb, suít a víl. V základnej ponuke sú izby deluxe s výhľadom na more, za príplatok je možné vyžiadať vyššej kategórie ubytovania, napr deluxe pool suite, pool villa alebo Royal Villa (s vlastným bazénom).

- Vybavenie: 7 reštaurácií s thajskou i medzinárodnou kuchyňou, možnosť privátne večere vo Vašej izbe, konferenčné centrum, bar, izbový servis, čistiareň, zmenáreň, obchod so suvenírmi, kyvadlová doprava na pláž Patong (za príplatok).

- Pláž: piesočná, priamo pred hotelom.

- Zábava a šport: okrem leňošenia na pláži, ktorá sa nachádza priamo pri hoteli, máte k dispozícii 4 bazény, detský bazén, vodný park s "lenivou" riekou, vodopády, vodnými šmykľavkami a vírivkou, detské ihrisko, fitness centrum, tenisový kurt, bylinkovú parnú kúpeľ, saunu , manikúru, pedikúru, relaxačné kúpele so širokou ponukou masáží a terapií.

- Stravovanie: raňajky formou bufetu, možnosť stravovania Á la carte v hotelových reštauráciách.

- Vybavenie izieb: nastaviteľná klimatizácia, kúpeľňa s WC, rýchlovarná kanvica, trezor, sušič vlasov, SAT-TV, Wi-Fi pripojenie.

- https://www.centarahotelsresorts.com/centaragrand/cpbr/

Bangkok Palace Hotel ****, Bangkok - Popis: hotel má výhodnú polohu nie len pre tých, ktorý radi poznávajú svetovej metropole, ale i pre tých ktorý radi nakupujú, pretože v okolí hotela sa nachádzajú 2 najväčšie obchodné centrá Thajska a nasávajú atmosféru a nočný život exotických miest. Hotel leží v centre Bangkoku vo štvrti Pratu Nam v pešej dostupnosti metra (cca 50m)- zastávka Makkasan, ktorá spája túto štvrť s ďalšími časťami mesta a hlavným letiskom v Bangkoku – Suvarnabhumi. Hotel ponúka 660 izieb. V základnej ponuke sú izby superior.

- Vybavenie: reštaurácia (nonstop) s thajskou i medzinárodnou kuchyňou, pekáreň s ponukou tort a kávy, bar, babysitting, trezory, čistiareň, konferenčné sály.

- Zábava a šport: vonkajší bazén, fitnes centrum, masáže.

- Stravovanie: raňajky, možnosť stravovania À la carte v hotelovej reštaurácii.

- Vybavenie izieb: nastaviteľná klimatizácia, kúpeľňa s WC, minibar, TV, telefón.

- Na izbe max. 3 osoby. 2 deti do 12 rokov sú možné v izbe deluxe s prístelkou za príplatok. 3 deti sú možné v izbe s prepojenými dverami.

- https://www.bangkokpalace.com/

-

deň 1 - ODLET Z PRAHY (VIEDNE): Odbavenie 2 hodiny pred odletom. Odlet do Bangkoku.

deň 2 - PRÍLET DO BANGKOKU: Prílet do Bangkoku. Transfer do hotela, ubytovanie.

deň 3 - BANGKOK: Raňajky. Celodenná fakultatívna prehliadka mesta. Navštívite chrám Wat Traimit so sochou zlatého Budhu z 5,5 t ryžu zlata a chrámový komplex Wat Po so sochou ležiaceho Budhu. Popoludní si Prezrite kráľovský palác, prejdete sa loďou po kanáloch rieky Chao Phraya a navštívite manufaktúru drahých kameňov a zlata. (Orientačná cena 1.900 THB / os.)

deň 4 - BANGKOK - PHUKET: Raňajky, transfer na letisko v Bangkoku, 90-minútový let na ostrov Phuket, ktorý je turistami nazývaný perlou v Andamanskom mori. Transfer do Vášho hotela, ubytovanie.

deň 5 - PHUKET: Raňajky. Voľný program. Ostrov Phuket sa nachádza 700 km južne od Bangkoku. Je to najväčšie, zároveň však najdrahšie z thajských letovísk. Ostrov ponúka nepreberné množstvo aktivít od športového vyžitia na pláži až po zaujímavé výlety do blízkeho i vzdialenejšieho okolia. Večer sa ponúka návšteva centra nočného života na pláži Patong s mnohými barmi, krčmičkami a klubmi.

deň 14 - PHUKET - BANGKOK - PRAHA (VIEDEŇ): Raňajky. Transfer na letisko, odlet do Bangkoku a následne do Prahy/Viedne.

deň 15 - PRÍLET DO PRAHY (VIEDNE):Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -