Vyhľadávanie zájazdu

Centara Grand Beach Resort ***** Thajsko KrabiTermíny a ceny

Centara Grand Beach Resort ***** Thajsko Krabi

Centara Grand Beach Resort *****, Krabi - Popis: luxusný hotelový komplex leží na súkromnej hotelovej pláži Pai Plong, oddelenej od pláží Ao Nang a Hat Railay skalnými výbežkami. Hotel je tvorený trojposchodovými budovami v thajskom štýle, ktorý leží v tropickom prírodnom prostredí a je prístupný len z mora. Ponúka 192 izieb, všetky izby sú s výhľadom na more. V základnej ponuke sú izby de luxe s výhľadom na more s veľkosťou 72 m2. Za príplatok na vyžiadanie je možné nadštandardné ubytovanie: spa deluxe - izba s vírivkou, 1-2 spálňové vily, pool vila s vlastným bazénom, beachfront vila priamo na pláži.

- Vybavenie: 4 reštaurácie, bar, obchodíky so suvenírmi a základnými potrebami, konferenčné centrum, room servis, detský kútik.

- Pláž: piesočná o dĺžke zhruba 500 metrov, priamo pred hotelom.

- Zábava a šport: bazén, jacuzzi, detský bazén, fitnes centrum, potápačské centrum, relaxačné kúpele, nemotorizované vodné športy na pláži zdarma (windsurfing, šnorchlovanie, morské kajaky).

- Stravovanie: raňajky, možnosť stravovania Á la carte v hotelovej reštaurácii.

- Vybavenie izieb: nastaviteľná klimatizácia, kúpeľňa s WC, vaňou a oddelenou sprchou, TV, chladnička s minibarom, izbový trezor, varná kanvica, balkón či terasa.

Bangkok Palace Hotel ****, Bangkok - Popis: hotel má výhodnú polohu nie len pre tých, ktorý radi poznávajú svetovej metropole, ale i pre tých ktorý radi nakupujú, pretože v okolí hotela sa nachádzajú 2 najväčšie obchodné centrá Thajska a nasávajú atmosféru a nočný život exotických miest. Hotel leží v centre Bangkoku vo štvrti Pratu Nam v pešej dostupnosti metra (cca 50m)- zastávka Makkasan, ktorá spája túto štvrť s ďalšími časťami mesta a hlavným letiskom v Bangkoku – Suvarnabhumi. Hotel ponúka 660 izieb. V základnej ponuke sú izby superior.

- Vybavenie: reštaurácia (nonstop) s thajskou i medzinárodnou kuchyňou, pekáreň s ponukou tort a kávy, bar, babysitting, trezory, čistiareň, konferenčné sály.

- Zábava a šport: vonkajší bazén, fitnes centrum, masáže.

- Stravovanie: raňajky, možnosť stravovania À la carte v hotelovej reštaurácii.

- Vybavenie izieb: nastaviteľná klimatizácia, kúpeľňa s WC, minibar, TV, telefón.

- Na izbe max. 3 osoby. 2 deti do 12 rokov sú možné v izbe deluxe s prístelkou za príplatok. 3 deti sú možné v izbe s prepojenými dverami.

- https://www.bangkokpalace.com/

-

deň 1 - ODLET Z PRAHY (VIEDNE): Odbavenie 2 hodiny pred odletom. Odlet do Bangkoku.

deň 2 - PRÍLET DO BANGKOKU: Prílet do Bangkoku. Transfer do hotela, ubytovanie.

deň 3 - BANGKOK: Raňajky. Celodenná fakultatívna prehliadka mesta. Navštívite chrám Wat Traimit so sochou zlatého Budhu z 5,5 t rýdzeho zlata a chrámový komplex Wat Po so sochou ležiaceho Budhu. Popoludní si prehliadnete kráľovský palác, prejdete sa loďou po kanáloch rieky Chao Phraya a navštívite manufaktúru drahých kameňov a zlata. (Orientačná cena 1.900 THB / os.)

deň 4 - BANGKOK - KRABI: Raňajky, transfer na letisko v Bangkoku, 90tich minútový prelet na Krabi. Transfer do Vášho hotela, ubytovanie.

deň 5 - KRABI: Raňajky. Voľný program na Krabi, kde prírodné scenérie, tropická zeleň a príjemné more doplní nezabudnuteľný zážitok z Vašej cesty.

deň 14 - KRABI - BANGKOK - PRAHA (VIEDEŇ): Raňajky. Transfer na letisko Krabi, odlet do Bangkoku a následne do Prahy/Viedne.

deň 15 - PRÍLET DO PRAHY (VIEDNE):Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -