Vyhľadávanie zájazdu

Centara Grand Mirage Resort ***** Thajsko PattayaTermíny a ceny

Centara Grand Mirage Resort ***** Thajsko Pattaya

Centara Grand Mirage Resort *****, Pattaya - Popis: luxusný rezort známeho hotelového reťazca Centara je umiestnený v kľudnej severnej časti Pattaye. Hotel je postavený v thajdkom štýle a ponúka 555 izieb, všetky s výhladom na more. Hotel disponuje krásnou tropickou záhradou s rozsiahlym bazénovým komplexom, v ktorom sa nachádza niekoľko tobogánov a lenivá rieka. Ponúka pobyt priamo na krásnej pláži s bielym pieskom. V základnej ponuke sú izby Deluxe Family, Premium Deluxe, Mirage Suite kde je možné ubytovať až 7 člennú rodinu, sú na vyžiadanie a za príplatok.

- Vybavenie: 8 reštaurácií s thajskou i medzinárodnou kuchyňou, 3 bary z toho 1 u bazéna, plážový bar, kaviareň, obchod, izbový servis 24 hod. denne, konferenčná miestnosť, salon Krásy, čistiareň, pripojenie k internetu, zmenáreň.

- Pláž: piesočnatá priamo pred hotelom.

- Zábava a šport: bazénový komplex, potápačské centrum, centrum s vodnými športmi, masážne a relaxačné centrum, tenis, volejbal, stolný tenis, fitness centrum, detský klub.

- Stravovanie: raňajky, možnosť stravovania Á la carte v hotelových reštauráciách.

- Vybavenie izieb: izby sú vybavené moderne v thajskom štýle s nastaviteľnou klimatizáciou, kúpeľňou s WC, satelitnou TV, rádio, trezor, varná kanvica, sušič vlasov, Wi-Fi pripojenie, telefón.

Bangkok Palace Hotel ****, Bangkok - Popis: hotel má výhodnú polohu nie len pre tých, ktorý radi poznávajú svetovej metropole, ale i pre tých ktorý radi nakupujú, pretože v okolí hotela sa nachádzajú 2 najväčšie obchodné centrá Thajska a nasávajú atmosféru a nočný život exotických miest. Hotel leží v centre Bangkoku vo štvrti Pratu Nam v pešej dostupnosti metra (cca 50m)- zastávka Makkasan, ktorá spája túto štvrť s ďalšími časťami mesta a hlavným letiskom v Bangkoku – Suvarnabhumi. Hotel ponúka 660 izieb. V základnej ponuke sú izby superior.

- Vybavenie: reštaurácia (nonstop) s thajskou i medzinárodnou kuchyňou, pekáreň s ponukou tort a kávy, bar, babysitting, trezory, čistiareň, konferenčné sály.

- Zábava a šport: vonkajší bazén, fitnes centrum, masáže.

- Stravovanie: raňajky, možnosť stravovania À la carte v hotelovej reštaurácii.

- Vybavenie izieb: nastaviteľná klimatizácia, kúpeľňa s WC, minibar, TV, telefón.

- Na izbe max. 3 osoby. 2 deti do 12 rokov sú možné v izbe deluxe s prístelkou za príplatok. 3 deti sú možné v izbe s prepojenými dverami.

- https://www.bangkokpalace.com/

-

deň 1 - ODLET Z VIEDNE/PRAHY: Odbavenie na letisku 2 hodiny pred odletom. Odlet do Bangkoku.

deň 2 - PRÍLET DO BANGKOKU: Prílet do Bangkoku. Transfer do hotela, ubytovanie.

deň 3 - BANGKOK: Raňajky. Celodenná fakultatívna prehliadka mesta. Navštívite chrám Wat Traimit so sochou zlatého Budhu z 5,5 t rýdzeho zlata a chrámový komplex Wat Po so sochou ležiaceho Budhu. Popoludní si prehliadnete kráľovský palác, prejdete sa loďou po kanáloch rieky Chao Phraya a navštívite manufaktúru drahých kameňov a zlata. (Orientačná cena 1.900 THB / os.)

deň 4 - BANGKOK - PATTAYA: Raňajky. Transfer 140 km do letoviska Pattaya. Ubytovanie v hoteli podľa výberu.

deň 5 - PATTAYA: Raňajky, voľný program. Pattaya patrí dodnes medzi najnavštevovanejšie plážové letovisko v Ázii.

deň 14 - PATTAYA - BANGKOK - PRAHA (VIEDEN): Raňajky. Transfer na letisko v Bangkoku, odlet do Prahy/Viedne.

deň 15 - PRÍLET DO PRAHY/VIEDNE: Prílet do Prahy/Viedne.Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -