Vyhľadávanie zájazdu

CHALETS JASNÁ Záhradky **** Slovensko Demänovská Dolina Termíny a ceny

CHALETS JASNÁ Záhradky **** Slovensko Demänovská Dolina

Rýchly popis:
Zabudnite na hotelové izby a vymeňte ich za chaletové apartmány vybavené samostatnými spálňami, obývačkou, kuchynkou a in-house wellness. Chalety pribudli s cieľom priniesť vám rozmanitú ponuku ubytovania s prispôsobenými službami v súkromnom prostredí horskej chaty. 

Poloha:

Chalets Jasná Záhradky – lokalita ideálna pre pokojnú idylickú dovolenku s rodinou, kde sa uzavriete pred okolitým svetom a budete si užívať prítomnosť ľudí, ktorí sú s vami a pokojnú atmosféru za oknami chaletov.

Chalets Jasná Centrum – lukratívnejšia lokalita pre náročnejších klientov v centre diania strediska Jasná, kde vás čaká dovolenka nabitá aktivitami a eventami v stredisku alebo v neďalekých hoteloch.Izby:
Mountain Mezonet alebo Mountain Chalet - príjemne zariadené apartmány s rozhlohou od 80m2 sa pýšia krbom v obývačke. V každom chalete je vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom s WC, sušič vlasov, župany na izbe, SAT TV, minibar a trezor, bezplatné Wifi, balkón, kuchyňa s vybavením, chladnička, umývačka riadu, kávovar, mikrovlnka, obývacia izba s rozkladacím gaučom, 2x izba s maželskou posteľou, parkovanie pri chalete. K dispozícii je aj wellness. Hotel sa riadi režimom OTP.

Stravovanie:
bohaté raňajky servírované v košíku každé ráno priamo do chaletu

Doprava:
individuálna

V cene je zahrnuté:

ubytovanie na vybraný počet nocí s bez stravy/ s raňajkami, DPH, bezplatné parkovanie pred chaletom, drevo do krbu, výmena uterákov. Ceny neplatia pre konferencie, semináre, firemné stretnutia.V cene nie je zahrnuté:
Povinné príplatky: miestny poplatok splatný v hoteli. Ostatné nepovinné doplatky: rôzne druhy masáží, kozmetický salón, poistenie Domáci cestovný ruch (vrátane covid) 2,20 €/os./deň Upozornenie: z uvedených cien nie je možné uplatniť zľavu pre firemných partnerov.

Typ stravy:
bez stravy/raňajky

Informácie o krajine a stredisku:
Stredisko Jasná sa nachádza v národnom parku Nízkych Tatier a predstavuje najväčší lyžiarsky areál v strednej a východnej Európe s výbornými podmienkami pre zimné športy na severnej i južnej strane Chopku (2 024 m). Jasná ponúka 50 km lyžiarskych tratí, pričom väčšina z nich sú dlhé športové trate, 12 freerideových zón, snow park, bohatý aprésski program, najnovšiu infraštruktúru kabínových a sedačkových lanoviek. Nájdete tu komplexné služby vrátane ubytovania v luxusných hoteloch a apartmánoch v alpskom štýle, kvalitnú gastronómiu, športové obchody, prenájom a servis lyžiarskeho vybavenia.
- horské stredisko s viac ako 50 km lyžiarskych zjazdoviek
- 23 lanoviek a vlekov
- viac ako 36,5 km zasnežovaných lyžiarskych tratí.


 


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -