Vyhľadávanie zájazdu

Chaweng Regent Beach ****+ Thajsko Ko SamuiTermíny a ceny

Chaweng Regent Beach ****+ Thajsko Ko Samui

Chaweng Regent Beach ****+, Ko Samui - Popis: ponorte sa do kľudu, kde biela piesočná pláž Chaweng lemuje jasne modrej vody Thajského zálivu. Vitajte v raji zahalenom sviežou eleganciou a tieňom kokosových paliem. Relaxujte v tropickej záhrade a naberte novú energiu. Chaweng Regent Resort - luxusné ubytovanie a dokonalý servis Vám splní všetko, čo očakávate od ničím nerušenej exotickej dovolenky. Centrum s mnohými reštauráciami, barmi, nákupnými možnosťami zábavy. Rezort má k dispozícii 145 izieb rôznych kategórií, ktoré sú elegantne a moderne vybavené v thajskom štýle. V základnej ponuke sú izby Deluxe, na vyžiadanie za príplatok sú možné Deluxe Vily, Spa vily s vlastnou vírivkou či Royal Suite Vily.

- Vybavenie: 2 reštaurácie, 2 bary, izbový servis, čistiareň, obchod so suvenírmi, salón krásy, manikúra, pedikúra, masáže, konferenčná sála, zmenáreň, detský klub, požičovňa mopedov, požičovňa bicyklov, zdravotnícka pomoc.

- Pláž: piesočná, priamo pred hotelom.

- Zábava a šport: 2 bazény, 2 detské bazény, jacuzzi, fitness centrum, centrum zdravia, parný kúpeľ, fínska sauna, volejbal, futbal, windsurfing, ihrisko, morský kajak, lekcie a výučba jogy, potápanie.

- Stravovanie: raňajky formou bufetu, možnosť stravovania Á la carte v hotelových reštauráciách.

- Vybavenie izieb: balkón alebo terasa, satelitná TV, DVD prehrávač, rýchlovarná kanvica, ladnička, trezor, žehlička / žehliaca doska (na požiadanie), klimatizácia, fén, plážové topánky, dáždnik, pripojenie k internetu.

Bangkok Palace Hotel ****, Bangkok - Popis: hotel má výhodnú polohu nie len pre tých, ktorý radi poznávajú svetovej metropole, ale i pre tých ktorý radi nakupujú, pretože v okolí hotela sa nachádzajú 2 najväčšie obchodné centrá Thajska a nasávajú atmosféru a nočný život exotických miest. Hotel leží v centre Bangkoku vo štvrti Pratu Nam v pešej dostupnosti metra (cca 50m)- zastávka Makkasan, ktorá spája túto štvrť s ďalšími časťami mesta a hlavným letiskom v Bangkoku – Suvarnabhumi. Hotel ponúka 660 izieb. V základnej ponuke sú izby superior.

- Vybavenie: reštaurácia (nonstop) s thajskou i medzinárodnou kuchyňou, pekáreň s ponukou tort a kávy, bar, babysitting, trezory, čistiareň, konferenčné sály.

- Zábava a šport: vonkajší bazén, fitnes centrum, masáže.

- Stravovanie: raňajky, možnosť stravovania À la carte v hotelovej reštaurácii.

- Vybavenie izieb: nastaviteľná klimatizácia, kúpeľňa s WC, minibar, TV, telefón.

- Na izbe max. 3 osoby. 2 deti do 12 rokov sú možné v izbe deluxe s prístelkou za príplatok. 3 deti sú možné v izbe s prepojenými dverami.

- https://www.bangkokpalace.com/

-

deň 1 - ODLET Z PRAHY (VIEDNE): Odbavenie 2 hodiny pred odletom. Odlet do Bangkoku.

deň 2 - PRÍLET DO BANGKOKU: Prílet do Bangkoku. Transfer do hotela, ubytovanie.

deň 3 - BANGKOK: Raňajky. Celodenná fakultatívna prehliadka mesta. Navštívite chrám Wat Traimit so sochou zlatého Budhu z 5,5 t rýdzeho zlata a chrámový komplex Wat Po so sochou ležiaceho Budhu. Popoludní si prehliadnete kráľovský palác, prejdete sa loďou po kanáloch rieky Chao Phraya a navštívite manufaktúru drahých kameňov a zlata. (Orientačná cena 1.900 THB / os.)

deň 4 - BANGKOK - KO SAMUI: Raňajky, transfer na letisku v Bangkoku, 90tich minútový prelet na ostrov Ko Samui. Transfer do Vášho hotela, ubytovanie.

deň 5 - KO SAMUI: Raňajky. Voľný program. Ko Samui - idylický ostrov kokosových paliem, patrí k jednému z najobľúbenejších pobytových miest v Thajsku. Krásne dlhé piesočné pláže v kombinácii s prírodou a nepreberným množstvom obchodov a reštaurácií.

deň 14 - KO SAMUI - BANGKOK - PRAHA (VIEDEŇ): Raňajky. Transfer na letisko, odlet do Bangkoku a následne do Prahy/Viedne.

deň 15 - PRÍLET DO PRAHY (VIEDNE):Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -