Vyhľadávanie zájazdu

Chelsea Plaza *** Spojené Arabské Emiráty, Dubaj Al DeyafaTermíny a ceny

Chelsea Plaza *** Spojené Arabské Emiráty, Dubaj Al Deyafa

Chelsea Plaza Hotel, ktorý má perfektnú polohu medzi starým a novým Dubajom, vám ponúka ľahkú dostupnosť bez ohľadu kam vedie vaša cesta.

Poloha:
Hotel sa nachádza v štvrti Bur Dubai. Slávne Dubajské svetové obchodné centrum je vzdialené 5 minút jazdy autom a pláž La Mer je vzdialená 10 minút jazdy. Medzinárodné letisko v Dubaji je od hotela vzdialené 13 km.

Vybavenie:
9 - poschodová budova, 98 izieb, recepcia, lobby s WiFi, 24 hodinová indická reštaurácia, filipínska reštaurácia a club, thajská reštaurácia a club, čínsky bar lounge so živou hudbou, fitnes, vonkajší bazén. Za poplatok: jacuzzi, sauna.

Ubytovanie:
2 lôžkové deluxe izby s možnosťou 1 prístelky  (36m2), za deti sú v tomto hotely považované osoby mladšie ako 12r., centrálna klimatizácia, kúpeľňa, sprcha, sušič na vlasy, WiFi, set na kávu a čaj, trezor.

Stravovanie:
Raňajky, polpenzia, plná penzia, raňajky 06:30 - 10:30, obedy 12:00 - 15:00, večere 18:00 - 02:00. Podrobný rozpis konceptu stravovania dostanete na recepcii pri ubytovaní.

Pláž:

Hotel sa nachádza 10 minút jazdy od pláže La Mer. Plážový servis je spoplatnený.Výlety:
Orientačná ponuka výletov v SAE - TU


Upozornenie:
Aktuálne podmienky cestovania do SAE - TU


Chelsea Plaza


 

V cene je zahrnuté: ubytovanie podľa počtu nocí zájazdu, letecká preprava na trase Bratislava - Dubaj - Bratislava, stravovanie podľa popisu ubytovania a objednaných služieb, delegátske služby, DPH.


Povinné servisné poplatky zahŕňajú: letiskové, palivové, emisné poplatky, bezpečnostné taxy a transfery v zahraničí letisko-hotel-letisko. 

UPOZORNENIE: Miestnu pobytovú daň hradí, podľa platných predpisov daného regiónu, každý klient priamo v ubytovacom zariadení na recepcii vo výške cca 10-25 AED/izba/noc vzávislosti od kategórie ubytovacieho zariadenia.


Vzhľadom na prebiehajúcu pandémiu COVID-19 sa rozsah poskytovaných služieb v hoteli môže mierne líšiť. Vaše konkrétne požiadavky si prosím u nás overte.

riadenia.

Happy Travel COVID GARANCIA: 100% garancia vrátenia stornopoplatku v prípade pozitívneho PCR testu pred odletom z letiska Bratislava, Košice alebo Piešťany.

Podmienkou uplatnenia Covid Garancie je uzavreté komplexné cestovné poistenie prostredníctvom CK Happytravel.sk a poisťovne ECP.
 


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -