Vyhľadávanie zájazdu

Citymax Al Barsha *** Spojené Arabské Emiráty DubaiTermíny a ceny

Citymax Al Barsha *** Spojené Arabské Emiráty Dubai

Hotel priamo v exotickom Dubaji s nákupnými možnosťami v okolí či bazénom na streche si určite zamilujete. Pokiaľ túžite stráviť dovolenku v rušnom a luxusnom meste a spoznať známe dubajské atrakcie, tento hotel bude pre Vás to pravé orechové.

Poloha:
Hotel sa nachádza v čoraz obľúbenejšom a stále sa rozrastajúcom veľkomeste Dubaj v emiráte s rovnomenným názvom, ktorý sa rozprestiera pri pobreží Arabského zálivu. Reštaurácie, bary, kaviarne a obchody sa nachádzajú v bezprostrednej blízkosti hotela, nákupné centrum Mall of the Emirates ako aj rovnomenná stanica metra sú v pešom dosahu. Známy ostrov The Palm Jumeirah je vzdialený 10 km od hotela, rovnako ako aj samotné centrum mesta. Medzinárodné letisko v Dubaji je od hotela vzdialené 31 km.

Vybavenie:
7- poschodová budova, 120 izieb, recepcia, lobby s WiFi, reštaurácia, bar, Lavazza kaviareň, vonkajší bazén na streche, fitnes.

Ubytovanie:
2- lôžkové štandardné izby s možnosťou 1 prístelky (24 m2), za deti sú v tomto hoteli považované osoby mladšie ako 3r., individuálna klimatizácia, kúpeľňa, vaňa/sprcha, sušič na vlasy, LCD TV, WiFi, set na kávu a čaj, minibar.

Stravovanie:
Raňajky formou bufetu. Za príplatok: polpenzia. Podrobnejší rozpis konceptu stravovania dostanete po príchode na recepcii hotela.

Pláž:

Hotel sa nachádza 7 km od verejnej piesočnatej pláže, na ktorú premáva hotelový shuttle bus zadarmo. Plážový servis ako ležadlá, slnečníky, osušky a vodné športy sú k dispozícii za poplatok.Výlety:
Orientačná ponuka výletov v SAE - TU

Upozornenie:
Aktuálne podmienky cestovania do SAE - TU


Citymax Al Barsha


 

V cene je zahrnuté: ubytovanie podľa počtu nocí zájazdu, letecká preprava na trase Bratislava - Dubaj - Bratislava, stravovanie podľa popisu ubytovania a objednaných služieb, delegátske služby, DPH.


Povinné servisné poplatky zahŕňajú: letiskové, palivové, emisné poplatky, bezpečnostné taxy a transfery v zahraničí letisko-hotel-letisko. 

UPOZORNENIE: Miestnu pobytovú daň hradí, podľa platných predpisov daného regiónu, každý klient priamo v ubytovacom zariadení na recepcii vo výške cca 10-25 AED/izba/noc vzávislosti od kategórie ubytovacieho zariadenia.


Vzhľadom na prebiehajúcu pandémiu COVID-19 sa rozsah poskytovaných služieb v hoteli môže mierne líšiť. Vaše konkrétne požiadavky si prosím u nás overte.

riadenia.

Happy Travel COVID GARANCIA: 100% garancia vrátenia stornopoplatku v prípade pozitívneho PCR testu pred odletom z letiska Bratislava, Košice alebo Piešťany.

Podmienkou uplatnenia Covid Garancie je uzavreté komplexné cestovné poistenie prostredníctvom CK Happytravel.sk a poisťovne ECP.
 


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -