Vyhľadávanie zájazdu

Cleopatra Luxury Resort Makadi ***** Egypt, Hurghada Makadi BayTermíny a ceny

Cleopatra Luxury Resort Makadi ***** Egypt, Hurghada Makadi Bay

Luxusný hotelový komplex splní očakávania aj tých najnáročnejších návštevníkov, v ktorom si užijete množstvo športových aktivít, oddychu a zrelaxujete sa v luxusnom SPA.Poloha:
Hotelový komplex sa nachádza sa 30 kilometrov južne od zálivu Hurgada, Makadi Bay je elegantná a luxusná destinácia v Egypte, tvárou v tvár priamo krištáľovo modrej vode Res Sea s garantovaným slnečným svitom po celý rok.

Vybavenie:
2 - poschodová budova, 3 bloky, 527 izieb, recepcia, lobby s WiFi, 2 a´la carte reštaurácie ( talianska, reštaurácia s morskými plodmi ), 7 bazénov ( 1 v zime vyhrievaný ), 2 detské bazény, 6 tenisových kurtov, biliard, stolný tenis, plážový volejbal, masáže, jacuzzi, sauna, turecké kúpele, skrášľovacie procedúry, lekáreň, mini market, nočný klub, mini disco, miniklub (4 - 12r.), živá hudba.

Ubytovanie:
2 - lôžkové štadardné izby s možnosťou 1 prístelky ( 35 m2 ), za deti sú v tomto hotely považované osoby mladšie ako 13r., premium izby ( 95 m2 , max. 2+2 ), junior aparmány ( 65 m2 , max. 2+2 ), rodinné izby ( 77 m2 , max. 2+2 ), centrálna klimatizácia, balkón, terasa, kúpeľňa, sušič na vlasy, trezor, LCD TV, set na kávu a čaj. Za poplatok: minibar, WiFi.

Stravovanie:
24 hod. all inclusive formou bufetu, raňajky 07:00 - 10:00, neskoré raňajky 10:30 -11:30, obedy 12:30 - 14:30, snacky 12:30 - 16:00, večere 18:30 - 21:30, neskoré večere 22:30 - 01:00. Za poplatok: a´la carte reštaurácie . Podrobný rozpis utlra all inclusive programu dostanete na recepcii pri ubytovaní.

Pláž:
Hotel sa rozprestiera priamo na širokej súkromnej piesočnatej pláži. Plážový servis ako ležadlá, slnečníky, matrace, osušky sú k dispozícii zadarmo. Vodné športy sú za poplatok. Nakoľko je na pláži koralové podložie, odporúčame obuv do vody. Vstup do mora je možný aj z móla.

Výlety:
Orientačná ponuka výletov v Egypte - TU   

Upozornenie:
Aktuálne podmienky cestovania do Egypta - TU

Cleopatra Luxury Resort


 

V cene je zahrnuté: ubytovanie podľa počtu nocí zájazdu, letecká preprava na trase Bratislava - Hurghada - Bratislava, stravovanie podľa popisu ubytovania a objednaných služieb, delegátske služby, DPH.


Povinné servisné poplatky zahŕňajú: letiskové, palivové, emisné poplatky, bezpečnostné taxy a transfery v zahraničí letisko-hotel-letisko. 


Vzhľadom na prebiehajúcu pandémiu COVID-19 sa rozsah poskytovaných služieb v hoteli môže mierne líšiť. Vaše konkrétne požiadavky si prosím u nás overte.


Happy Travel COVID GARANCIA: 100% garancia vrátenia stornopoplatku v prípade pozitívneho PCR testu pred odletom z letiska Bratislava, Košice alebo Piešťany.

Podmienkou uplatnenia Covid Garancie je uzavreté komplexné cestovné poistenie prostredníctvom CK Happytravel.sk a poisťovne ECP.
Podmienky cestovania do Egypta počas covid-19 opatrení - TU 


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -