Vyhľadávanie zájazdu

Club Hotel Titan **** Turecko AlanyaTermíny a ceny

Club Hotel Titan **** Turecko Alanya

Popis - Vzdialenosť od letiska: 150 km Najbližšie mesto (km): Mahmutlar 4 km Typ pláže: Piesočnatá Vzdialenosť od pláže: 250 m

Základné informácie - Príjemný štvohviezdičkový hotel je vhodný pre všetky vekové kategórie. Hotel pozostáva z hlavnej budovy, má 161 izieb,  výťahy, vstupnú halu s 24 hodinovou recepciou, 2 vonkajšie bazény, tobogany, 2 detské bazény, konferenčné miestnosti. K dispozícii je sauna, SPA centrum, salón krásy, kaderníctvo, zlatníctvo, fotograf, herňa, hammam, fitnes centrum, lekár, čistiareň, zmenáreň, obchod so suvenírmi, medzinárodné animátorské tímy, obchodné centrum, WiFi.

Poloha - Hotel sa nachádza v oblasti Mahmutlar - 4 km, Alanya 16 km, medzinárodné letisko Antalya je vo vzdialenosti 150 km. V blízkosti hotela sa nachádza množstvo nákupných možností. Presun na hotel môže trvať aj 4 h vzhľadom na premávku a zastávky ostatných cestujúcich na hoteloch počas transferu.

Vybavenie izieb - Štandardná izba má balkón, SAT-TV, telefón, trezor (na recepcii za poplatok), minibar (fľaša minerálnej vody pri príchode) AC, kúpeľňu so sprchou, WC a fénom. K dispozícii sú aj 2 izby pre hendikepovaných klientov.

Pláž - Piesočnato-kamienková pláž je vzdialená 250 m. Ležadlá a slnečníky sú na pláži a pri bazéne bez poplatku. Uteráky a matrace sú za poplatok.  

Strava - Hosťom je k dispozícii hlavná reštaurácia ponúkajúca domácu i medzinárodnú kuchyňu,  Beach – Snack Bar, Pool Bar a jedna a´la carte reštaurácia (za poplatok).

Pre deti - Bez poplatku je možné využiť mini klub (4-12 rokov), detské animácie, detský bazén, detskú stoličku v reštaurácií, detské ihrisko, detskú postieľku.

Šport a zábava - K dispozícii sú denné a večerné animácie, aerobik, vodná gymnastika, boccia, šípky, stolný tenis, fitnes centrum, plážový volejbal. Za poplatok sú vodné športy na pláži, herňa, biliard.   

Wellness - K dispozícii  je hammam bez poplatku. Všetky služby SPA centra, sauna, jacuzzi,  salón krásy a masáže sú spoplatnené.

Koncept - All Inclusive zahŕňa raňajky, obedy a večere formou bufetu, snack počas dňa, nealkoholické nápoje, lokálne alkoholické nápoje, teplé nápoje. Turecká káva, čerstvé ovocné šťavy sú za poplatok. Hotel nie je povinný poskytnúť stravu mimo vyhradeného času na stravovanie. Rozsah a kvalita stravovania závisí od triedy, kategórie, veľkosti a ceny ubytovacieho zariadenia, ako aj miestnych tradícií a zvyklostí. Podrobný rozpis služieb dostanú hostia na recepcii hotela pri ubytovaní.

Web - Pre viac informácií: www.titanhotels.com


Konečná cena zahŕňa Ubytovanie, letecká doprava vrátane povinných príplatkov, servisné poplatky, transfer v mieste pobytu, stravovanie podľa uvedenia, služby delegáta, poistenie CK proti úpadku.

UVEDENÉ CENY V CENNÍKU SÚ KONEČNÉ KALKULOVANÉ NA DOSPELÚ OSOBU ALEBO KATEGÓRIU UBYTOVANIA PODĽA ZLOŽENIA RODINY.


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -