Vyhľadávanie zájazdu

Club Koggala Village Village hotel *** Srí Lanka KogalaTermíny a ceny

Club Koggala Village Village hotel *** Srí Lanka Kogala

Club Koggala Village ***, Koggala - Popis: jednoduchý hotel so 189 izbami sa nachádza cca 12 km od Galle - hlavného mesta južnej provincie a 130 km južne od medzinárodného letiska v Kolombe.

- Vybavenie: reštaurácie s medzinárodnou kuchyňou, bar, kaviareň, sladkovodný bazén s barom, vírivka, masáže, fitnes, tropické záhrady, konferenčná miestnosť, trezory k dispozícii na recepcii.

- Pláž: piesočnatá pláž priamo pri hoteli.

- Zábava a šport: vodné športy, šnorchľovanie, rybárčenie, tenis, stolný tenis, bedminton, volejbal, denné a večerné programy pre deti i dospelých.

- Stravovanie: polpenzia, za príplatok All Inclusive formou bufetu. Medzinárodná a srí lanská kuchyňa, tematické večery (čínska, thajská, talianska kuchyňa, BBQ a morské plody), Pool Bar.

- Vybavenie izieb: 28 Sea View Bungalow izieb s výhľadom na oceán a 59 štandardných izieb s výhľadom na bazén. Na izbách sa nachádza vybavenie ako klimatizácia, ventilátor, kúpeľňa sWC, rádio, telefón, balkón/terasa.

- Maximálne 3 osoby v izbe.

- https://www.clubkoggala.com/

deň 1 - ODLET Z VIEDNE: Odbavenie na letisku 2 hodiny pred odletom. Odlet do Colomba.

deň 2 - PRÍLET DO COLOMBA: Raňajky v lietadle, prílet do Colomba. Transfer do hotela, ubytovanie.

deň 3 - POBYT PRI MORI: Raňajky. Voľný program na opaľovanie, kúpanie, šport a výlety. Hotelová recepcia ponúka široký výber fakultatívnych výletov – napr. prehliadky miest Kandy, Nuwara Eliya, Galle, safari do NP Yala. Dlhé piesočnaté pláže s nádherne čistou morskou vodou Vás lákajú k potápaniu, surfovaniu alebo rybárčeniu. Srí Lanka však ponúka mimo pláží tiež niečo navyše – fascinujúce vnútrozemie s bujnou vegetáciou, ktoré môžete prebádať ako v rámci organizovanej skupiny, tak aj individuálne so zapožičaným motocyklom alebo vozidlom. Medzi najväčšie atrakcie patrí návšteva starého kráľovského mesta Kandy, spojená s návštevou slonej farmy. K Vášmu príjemnému pobytu prispeje mnoho vynikajúcich reštaurácií v okolí hotela a pozdĺž pláže.

deň 9 - ODLET Z COLOMBA: Transfer na letisko v Colombe a odlet do Viedne.

deň 10 - PRÍLET DO VIEDNE: Prílet na letisko do Viedne.Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -