Vyhľadávanie zájazdu

Club Nena ***** Turecko SideTermíny a ceny

Club Nena ***** Turecko Side

Popis - Vzdialenosť od letiska:  80 km Najbližšie mesto (km):  Manavgat 13 km Typ pláže: Piesočnatá s kamienkami Vzdialenosť od pláže:  400 m

Základné informácie - Pekný a rozsiahly rodinný hotelový komplex pozostáva z hlavnej budovy a niekoľkých bungalovov umiestnených v nádhernej záhrade. Má spolu 585 izieb, vstupnú halu s recepciou, výťah, vonkajšie bazény, 2 detské bazény, vnútorný bazén pre deti a dospelých, tobogany, konferenčnú a televíznu miestnosť. K dispozícii sú animačné programy, fitnes centrum, tenisový kurt, vodné športy, minigolf, kino, diskotéka, nákupné centrum, kaderníctvo, fotograf, požičovňa áut, lekár, Wi-Fi, knižnica, parkovisko, zmenáreň. Oficiálna kategória hotela je HV1

Poloha - Hotel sa nachádza v stredisku Kizilagac, 80 km od medzinárodného letiska v Antalyi, 13 km od mesta Manavgat, 15 km od Side, Alanya je vzdialená 45 km.

Vybavenie izieb - Izba má balkón, AC, SAT-TV, telefón, trezor (za poplatok), mini bar, kúpeľňu s WC a fénom. K dispozícii sú izby pre hendikepovaných klientov. Eco a Promo izby sú znevýhodnené polohou, veľkosťou alebo nemusia mať balkón.

Pláž - Piesočnatá pláž s kamienkami leží 400 m od hotela. Ležadlá, matrace, slnečníky a osušky sú na pláži a pri bazéne bez poplatku. Výmena uterákov je za poplatok.

Strava - K dispozícii hosťom je hlavná reštaurácia ktorá podáva jedlá domácej a medzinárodnej kuchyne, a´la carte reštaurácie a niekoľko barov vrátane baru pri bazéne a na pláži. Bar na móle je za poplatok.

Pre deti - Pre deti je pripravený mini klub, detské bazény, tobogány, detské ihrisko, detský bufet, detské stoličky v reštaurácii.

Šport a zábava - Je možné využiť denné a večerné animácie, tenisový kurt, tenisové vybavenie, basketbal, plážový volejbal, stolný tenis, šípky, mini futbal, aerobik, minigolf, fitnes centrum, aquapark, diskotéku, osvetlenie tenisových kurtov, vodné športy, herňa.

Wellness - Zdarma je k dispozícii turecká kúpeľ a sauna, za poplatok sú masáže a starostlivosť o telo a pleť a ostatné služby SPA centra.

Koncept - All Inclusive formou bufetu zahŕňa raňajky, neskoré raňajky, obed, snack, zákusky, zmrzlinu, gozleme, večeru, polnočnú polievku, nealkoholické nápoje, teplé nápoje, lokálne alkoholické nápoje, tureckú kávu. Čerstvá šťava a importované alkoholické nápoje sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb dostanú hostia na recepcii hotela pri ubytovaní.

Web - Pre viac informácií: www.clubnena.com.tr  


Konečná cena zahŕňa Ubytovanie, letecká doprava vrátane povinných príplatkov, servisné poplatky, transfer v mieste pobytu, stravovanie podľa uvedenia, služby delegáta, poistenie CK proti úpadku.

UVEDENÉ CENY V CENNÍKU SÚ KONEČNÉ KALKULOVANÉ NA DOSPELÚ OSOBU ALEBO KATEGÓRIU UBYTOVANIA PODĽA ZLOŽENIA RODINY.


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -