Vyhľadávanie zájazdu

Constance Ephelia ***** Seychely MahéTermíny a ceny

Constance Ephelia ***** Seychely Mahé

Constance Ephelia *****, Mahé - juhovýchodné pobrežie - Popis: rezort sa nachádza v južnej časti hlavného ostrova Mahé, na brehu morského národného parku Port Launay pri dvoch prekrásnych pláží.

- Vybavenie: 4 bazény, reštaurácie s výbornou kuchyňou, bary, niekoľko kúpeľných zariadení, konferenčné priestory, prístup k internetu, butiky, detský klub, konferenčná miestnosť, odjazdový salónik so sprchou, šatňou a úschovňou batožín.

- Pláž: nedotknuté biele piesčité pláže s priezračnými vodami priamo pri hoteli. K presunu medzi severnou a južnou plážou možno využiť elektrovozíky s akumulátorovým pohonom.

- Zábava a šport: tenis, squash, fitnes centrum, bezmotorové vodné športy, bicykle, za poplatok rybárčenie, potápanie, lekcie jogy a tenisu.

- Stravovanie: polpenzia - raňajky formou bufetu, večere formou bufetu alebo výberom z menu.

- Vybavenie izieb: celkom 277 apartmánov a víl rozdelených do 7 kategórií vybavených: klimatizáciou, stropným ventilátorom, fénom, Wi-Fi zdarma, LCD TV, CD a DVD, telefónom, minibarom, trezorom, 24 hodinová izbová služba.

deň 1 - ODLET Z VIEDNE: Odbavenie na letisku 2 hodiny pred odletom. Odlet na Seychely.

deň 2 - PRÍLET NA SEYCHELY: Prílet na hlavný ostrov Mahé. Transfer do hotela alebo miestny prelet na ostrov Praslin, ubytovanie. Individuálne voľno – kúpanie, opaľovanie, vodné športy.

deň 3 - POBYT NA OSTROVE MAHÉ: Raňajky. Pobyt na ostrove Mahé. Ostrov na severe hornatejší s najdlhšou plážou súostrovia Beu Vallon Bay a hlavným mestom Victoria. Južná časť ostrova kľudnejšia, tiež s mnohými krásnymi piesočnatými plážami a ideálnymi podmienkami pre šnorchlovanie a potápanie. Pobyt na ostrove Praslin. Na ostrove je veľké množstvo nádherných pláží s jemným biely pieskom, romantickými zátokami a rozmanitými skalnými útesmi. Sú tu ideálne podmienky na šnorchlovanie či potápanie.

deň 9 - ODLET DO VIEDNE: Raňajky. Transfer na letisko a odlet do Viedne.

deň 10 - PRÍLET DO VIEDNE: Prílet do Viedne.Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -