Vyhľadávanie zájazdu

Constance Ephelia ***** Seychely MahéTermíny a ceny

Constance Ephelia ***** Seychely Mahé

Constance Ephelia *****, Mahé - juhovýchodné pobrežie - Popis: rezort sa nachádza v južnej časti hlavného ostrova Mahé, na brehu morského národného parku Port Launay pri dvoch prekrásnych pláží.

- Vybavenie: 4 bazény, reštaurácie s výbornou kuchyňou, bary, niekoľko kúpeľných zariadení, konferenčné priestory, prístup k internetu, butiky, detský klub, konferenčná miestnosť, odjazdový salónik so sprchou, šatňou a úschovňou batožín.

- Pláž: nedotknuté biele piesčité pláže s priezračnými vodami priamo pri hoteli. K presunu medzi severnou a južnou plážou možno využiť elektrovozíky s akumulátorovým pohonom.

- Zábava a šport: tenis, squash, fitnes centrum, bezmotorové vodné športy, bicykle, za poplatok rybárčenie, potápanie, lekcie jogy a tenisu.

- Stravovanie: polpenzia - raňajky formou bufetu, večere formou bufetu alebo výberom z menu. Hlavná reštaurácia Corossol ponúka stravu formou bufetových stolov a live-cooking stanice. V reštaurácii Seselwa v blízkosti severnej pláže sa servírujú raňajky pre hostí ubytovaných v Senior Suites a Villas. Počas obedov a večerí ochutnajte kreolské špeciality z a´la carte menu. Ďalšie reštaurácie a bary: Adam & Eve (ázijská), Cyann (Signature cuisine, sushi, francúzska kuchyňa), South Beach & Pools (Beach Bar), Zee Bar (drinky, koktejly, snacky), Helios Bar, Seselwa Bar (bar pri severnej pláži), Kabana Bar (na Port Launay Beach).

- Vybavenie izieb: celkom 277 apartmánov a víl rozdelených do 7 kategórií vybavených: klimatizáciou, stropným ventilátorom, fénom, Wi-Fi zdarma, LCD TV, CD a DVD, telefónom, minibarom, trezorom, 24 hodinová izbová služba.

- https://www.constancehotels.com/en/hotels-resorts/seychelles/ephelia/

deň 1 - ODLET Z VIEDNE: Odbavenie na letisku 2 hodiny pred odletom. Odlet na Seychely.

deň 2 - PRÍLET NA SEYCHELY: Prílet na hlavný ostrov Mahé. Transfer do hotela alebo miestny prelet na ostrov Praslin, ubytovanie. Individuálne voľno – kúpanie, opaľovanie, vodné športy.

deň 3 - POBYT NA OSTROVE MAHÉ: Raňajky. Pobyt na ostrove Mahé. Ostrov na severe hornatejší s najdlhšou plážou súostrovia Beu Vallon Bay a hlavným mestom Victoria. Južná časť ostrova kľudnejšia, tiež s mnohými krásnymi piesočnatými plážami a ideálnymi podmienkami pre šnorchlovanie a potápanie. Pobyt na ostrove Praslin. Na ostrove je veľké množstvo nádherných pláží s jemným biely pieskom, romantickými zátokami a rozmanitými skalnými útesmi. Sú tu ideálne podmienky na šnorchlovanie či potápanie.

deň 9 - ODLET DO VIEDNE: Raňajky. Transfer na letisko a odlet do Viedne.

deň 10 - PRÍLET DO VIEDNE: Prílet do Viedne.Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -