Vyhľadávanie zájazdu

Constance Moofushi Maldives ***** Maledivy Južný Ari atolTermíny a ceny

Constance Moofushi Maldives ***** Maledivy Južný Ari atol

Constance Moofushi Maldives *****, Maledivy-južný Ari atol - POPIS: hotel Constance Moofushi je luxusný rezort, pozostávajúci zo 110 plážových a vodných viliek. Ponúka pobyt v prekrásnom prostredí, na oslnivom bielom piesku, pri tyrkysových vodách Indického oceánu. Obklopujú ho 3 azúrové lagúny, je vyhľadávaným miestom pre potápačov. Na svoje si tu prídu i milovníci SPA procedúr, krištáľovo čistej vody, nádhernej záhrady, čerstvých morských plodov a kvalitného vína. Od letiska v Male je vzdialený len 30 minút hydroplánom.

- VYBAVENIE: recepcia, hlavná reštaurácia a À la carte reštaurácia, 2 bary, bazén, detský bazén, ležadlá, slnečníky a plážové osušky, práčovňa, lekár, butik, spoločenská miestnosť, obchod so suvenírmi, fitness centrum, SPA centrum, služby stráženia detí za poplatok, potápačské centrum, množstvo nemotorizovaných i motorizovaných vodných športov, internetové pripojenie.

- PLÁŽ: rezort je situovaný priamo na krásnej pieskovej pláži.

- ZÁBAVA A ŠPORT: plážový volejbal, aerobik, potápanie, šnorchlovanie, vodné bicykle, windsurfing, kajaky, plavba katamaránom; denne večerná zábava v hlavnom bare, za poplatok – rybolov (nočný rybolov), potápačské centrum, jóga, výlety na okolité ostrovy, SPA centrum.

- STRAVOVANIE: All inclusive – prémiový Cristal All inclusive - zahŕňa raňajky, obedy a večere formou bufetu, občerstvenie počas dňa v beach bare (vo vybraných hodinách), široký výber prémiových alkoholických a nealkoholických nápojov, 1 x za pobyt večera v À la carte reštaurácii (nutná rezervácia vopred), denne dopĺňaný minibar.

- VYBAVENIE IZIEB: vilky sú moderne zariadené v typickom ostrovnom štýle, každá z nich disponuje klimatizáciou, strešným ventilátorom, kompletne vybavenou kúpeľňou s vaňou/sprchou a WC, vonkajšou sprchou, fénom, SAT-TV, telefónom, minibarom, zariadením na prípravu čaju alebo kávy, trezorom, Wi-Fi pripojením a terasou s ležadlami/hojdacou sieťou.

- https://www.constancehotels.com/en/hotels-resorts/maldives/moofushi/

deň 1 - ODLET Z VIEDNE: Odbavenie na letisku 2 hodiny pred odletom. Odlet do Male.

deň 2 - PRÍLET NA MALDIVY: Ranný prílet na Maldivy do hlavného mesta Male. Transfer do hotela. Ubytovanie, voľno.

deň 3 - POBYT PRI MORI: Voľný program. Maledivy tvorí celkom 1 200 ostrovčekov, ktoré vytvárajú celkom 19 súostroví. Na týchto atoloch - pôvodom koralových ostrovoch na vrcholoch podmorských sopiek sa určite nebudete nudiť. Prekrásne pláže s jemným bielym pieskom, teplé priezračné more Indické ho oceánu a príjemné tropické podnebie sú zárukou Vašej spokojnosti. Vyznávači potápania a šnorchlovania tu môžu pozorovať rozmanité koralové útesy a podmorský svet, môžete si vybrať z pestrej ponuky vodných športov a iných športových aktivít či obdivovať tropickú prírodu s množstvom paliem.

deň 9 - ODLET DO VIEDNE: V ranných hodinách transfer na letisko v Malé a odlet. Prílet do Viedne v popoludňajších hodinách.Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -