Vyhľadávanie zájazdu

Constance Moofushi ***** Maldivy Južný Ari AtolTermíny a ceny

Constance Moofushi ***** Maldivy Južný Ari Atol

Perex -

Obľúbený rezort v nádhernom prostredí obklopený tromi prekrásnymi lagúnami a piesočnou plážou ako z príbehu Robinson Crusoe.  Dizajnérsky veľkoryso riešený komplex s vysokou úrovňou služieb známej hotelovej siete Constance.

Poloha -

V západnej časti Ari Atolu na ostrove s rozlohou 380 m x 145 m, obklopený tromi prekrásnymi lagúnami a piesočnou plážou, vzdialenosť od Male je 80 km, transfer z medzinárodného letiska Male hydroplánom 30 min.

 

Pláž -

Prírodný raj s bohatou vegetáciou obkolesujú tri tyrkysovo modré lagúny s nádhernými bielymi piesočnatými plážami s pozvoľným vstupom do mora, týždenne výlety loďou Dhoni, šnorchlovanie pri koralovom útese vzdialenom cca 50 m, motorizované vodné športy a potápanie (za poplatok).

Ubytovanie -

Water Villa (cca 34 m²) vodné vilky s oddelenou spálňou a obývacou časťou, kúpeľňa s oddelenou sprchou,  telefón, LCD TV, Apple Mac Mini – pripojenie na iPod, CD a DVD prehrávač, rádio s budíkom, bezplatné WiFi, minibar, trezor, klimatizácia a stropný ventilátor, kanvica na kávu a čaj, terasa so záhradným nábytkom. Za doplatok Senior Water Villa (cca 55 m²) s kávovarom na presso kávu a kúpeľňou s vaňou vo vonkajšej časti alebo rovnako vybavená Beach Villa (cca 39 m²) na pláži so záhradkou.

Stravovanie -


 

All Inclusive -

Raňajky, obedy a večere formou bohatých bufetových stolov 07:30-10:30/ 12:30-15:30/ 19:30-22:00 a počas týždňového pobytu možnosť 1x večere á la carte (nutná rezervácia vopred a vhodné oblečenie), poobede palacinky, pečivo, káva, čaj, nealkoholické a vybrané alkoholické nápoje 10:00-01:00, minibar (1x denne dopĺňaný v izbách), zo športov plážový volejbal, biliard, kajaky, večer príležitostne živá hudba.

 

Vybavenie a služby hotela -

Hlavná reštaurácia „Manta“ so stravovaním formou bufetu, á la carte  reštaurácia „Alizee“ miestne medzinárodné špeciality, „Totem Bar“ a „Manta Bar“, bazén (ležadlá, slnečníky bez poplatku), knižnica,  Spa centrum „U Spa“ s 10 miestnosťami (masáže a procedúry za poplatok) 09:00-21:00, pavilón na cvičenia jogy, salónik „Constance Lounge“ na letisku Male (jeho využitie je pre hotelových hostí v cene). Priestorný bazén na pláži.

Pre deti -

Detský bazén, stolička a postieľka (na vyžiadanie).

Reštaurácie -

Hlavná reštaurácia Manta, á la carte reštaurácia Alizée.


Celková cena zahŕňa - v termíne 26.12.2020 - 05.01.2021
leteckú dopravu v economy triede na priamom chartrovom lete z/do Bratislavy, letiskové a servisné poplatky, 2x občerstvenie na palube lietadla, enviromentálny poplatok, 8x ubytovanie v type izby podľa výberu s all inclusive, transfery hydroplánom letisko - hotel - letisko, služby delegáta na telefóne, najvyššie poistenie insolventnosti CK na slovenskom trhu, SATUR COVID garanciu pri kúpe pobytu do 1.12.2020 v cene, bezplatné storno do 1.12.2020

ostatné termíny
leteckú dopravu z/do Viedne , ubytovanie na vybraný počet nocí, vybrané stravovanie, transfery letisko-hotel-letisko, asistenciu zástupcu partnerskej agentúry v mieste pobytu.

Celková cena nezahŕňa - doplatok za Smart Business (viac informácií v CK), fakultatívne aktivity


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -