Vyhľadávanie zájazdu

Continental Hurghada ***** Egypt HurghadaTermíny a ceny

Continental Hurghada ***** Egypt Hurghada

Popis hotela -

Poloha:Hotel Continental je situovaný priamo na jemnej piesočnatej pláži, približne 10 km od mesta Hurghada. Raz denne zdarma do centra premáva aj miestny shuttle bas, nutná je však rezervácia vopred.

 Popis:Tento obľúbený hotelový komplex pozostáva z 252 izieb, umiestnených na piatich poschodiach. Súčasťou vybavenia je aj elegantná vstupná hala s recepciou a WiFi pripojením, taktiež obchody, bankomat, hlavná reštaurácia, dve Ala carte reštaurácie, niekoľko barov, kaderníctvo s kozmetickým salónom a SPA centrum. Vo vonkajšej časti rezortu sa nachádza veľký sladkovodný bazén a pool bar. Plážové ležadlá, slnečníky aj uteráky pri bazéne a na pláži sú k dispozícii zdarma.

 Ubytovanie:Komfortne zariadené dvojlôžkové izby sú vybavené kúpeľňou (sprcha, WC, sušič vlasov), klimatizáciou, setom na prípravu kávy/čaju, trezorom, telefónom, SAT TV, minibarom (za poplatok) a balkónom alebo terasou s priamym, prípadne čiastočným výhľadom na more. Na vyšších poschodiach sú umiestnené Deluxe izby s priamym výhľadom na more. Pre väčšie rodiny sú k dispozícii rodinné izby bez balkóna, zariadené v zaujímavom arabskom štýle. Orientované sú taktiež na more, navyše sú vybavené rozkladacou pohovkou.

 Šport/Zábava:Od 9:00 do 20:00 možnosť voľného vstupu do fitness centra, plážový volejbal, šesť krát týždenne denný animačný program.

Od  9:00 do 15:00 možnosť využitia 50% zľavy na saunu, jacuzzi alebo parný kúpeľ, rovnako tak aj na biliard alebo bowling.

K dispozícii sú aj tenisové kurty, dva kurty na squash alebo rôzne vodné športy na pláži.

 Deti:Detský klub pre deti od 4 do 12 rokov, dva detské bazény, ihrisko, mini diskotéka.

 Stravovanie: All Inclusive Raňajky, obedy a večere formou bufetu. Počas dňa ľahké občerstvenie, popoludňajšia káva, čaj, pečivo, zmrzlina. Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje, rozlievané víno od 10:00 do 23:00. Cena zahŕňa

Cena nezahŕňa

Víza

Letiskové poplatky


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -