Vyhľadávanie zájazdu

Crowne Plaza Jumeirah ***** Spojené Arabské Emiráty, Dubaj JumeirahTermíny a ceny

Crowne Plaza Jumeirah ***** Spojené Arabské Emiráty, Dubaj Jumeirah

Luxusný zrekonštruovaný 5- hviezdičkový hotel ponúka špičkové služby. Tento moderný hotel ponúka strešný bazén s nádherným výhľadom na panorámu Dubaja.

Poloha:

Hotel je situovaný priamo v letovisku Jumeirah. Najbližšie nákupné možnosti sa nachádzajú v okolí hotela. Hotel je vzdialený od medzinárodného letiska v Dubaji 12km.Vybavenie:
4- poschodová hlavná budova, 252 izieb, recepcia, reštaurácia, bar, lobby s WiFi, bazén na streche, fitnes. Za poplatok: SPA centrm, sauna, masáže, vírivka.

Ubytovanie:
2- lôžkové štandardné izby s možnosťou 1 prístelky, za deti sú v tomto hoteli považované osoby mladšie ako 12r., premium izby s možnosťou 1 prístelky, rodinné izby (2 miestnosti, max 4+1), klimatizácia, kúpeľňa, sprcha/vaňa, sušič na vlasy, TV, set na kávu a čaj, trezor. Za poplatok: minibar.

Stravovanie:
Raňajky 06:30 - 10:30 formou bufetu. Za príplatok: polpenzia, plná penzia formou bufetu.

Pláž:
Hotel je situovaný približne 3km od pláže La Mer, plážový servis je tu spoplatnený.

Výlety:
Orientačná ponuka výletov v SAE - TU

Upozornenie:
Aktuálne podmienky cestovania do SAE - TU


Crowne Plaza Jumeirah


 

V cene je zahrnuté: ubytovanie podľa počtu nocí zájazdu, letecká preprava na trase Bratislava - Dubaj - Bratislava, stravovanie podľa popisu ubytovania a objednaných služieb, delegátske služby, DPH.


Povinné servisné poplatky zahŕňajú: letiskové, palivové, emisné poplatky, bezpečnostné taxy a transfery v zahraničí letisko-hotel-letisko. 

UPOZORNENIE: Miestnu pobytovú daň hradí, podľa platných predpisov daného regiónu, každý klient priamo v ubytovacom zariadení na recepcii vo výške cca 10-25 AED/izba/noc vzávislosti od kategórie ubytovacieho zariadenia.


Vzhľadom na prebiehajúcu pandémiu COVID-19 sa rozsah poskytovaných služieb v hoteli môže mierne líšiť. Vaše konkrétne požiadavky si prosím u nás overte.

riadenia.

Happy Travel COVID GARANCIA: 100% garancia vrátenia stornopoplatku v prípade pozitívneho PCR testu pred odletom z letiska Bratislava, Košice alebo Piešťany.

Podmienkou uplatnenia Covid Garancie je uzavreté komplexné cestovné poistenie prostredníctvom CK Happytravel.sk a poisťovne ECP.
 


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -