Vyhľadávanie zájazdu

Crystal Centro Resort ***** Turecko AntalyaTermíny a ceny

Crystal Centro Resort ***** Turecko Antalya

Popis - Vzdialenosť od letiska: 12 km Najbližšie mesto (km): Antalya 14 km Typ pláže: piesočnato-kamienková Vzdialenosť od pláže: 0 m

Základné informácie - Amara Centro Resort sa nachádza priamo na pláži v blízkosti centra mesta Antalya a nákupných centier v meste.

Poloha - Hotel sa nachádza 12 km od medzinárodného letiska v Antalyi. Centrum Antalye je od hotela vzdialené probližne 14 km.

Vybavenie izieb - Štandardné izby majú balkón a sú vybavené telefónom, centrálnou klimatizáciou, TV, minibarom, trezorom, Wi-Fi, setom na prípravu teplých nápojov, kúpeľňou/ WC a fénom. Eco, Promo a Club izby sú znevýhodnené polohou, veľkosťou alebo nemusia mať balkón. 

Pláž - Piesočnato-kamienková pláž sa nachádza priamo pred hotelom. Ležadlá, slnečníky a plážové osušky sú k dispozícií bez poplatku. 

Strava - Hlavná reštaurácia podáva jedlá medzinárodnej i domácej kuchyne. Počas pobytu je možné využiť à la carte reštaurácie, niekoľko barov, vrátane baru na pláži a pri bazéne. 

Pre deti - Deťom slúži detský mini klub, detské animácie, detské ihrisko, detský bazén, šmykľavky, detské menu a detské stoličky v reštaurácii, detská postieľka na vyžiadanie.

Šport a zábava - Bez poplatku je možné využiť denné a večerné animácie, stolný tenis, fitness centrum, basketbal, plážový volejbal, mini futbal, tenisové kurty. Vodné športy sú k dispozícií za poplatok.

Wellness - Sauna, turecký kúpeľ, parný kúpeľ sú bez poplatku. Za poplatok sú masáže, procedúry a ostatné služby SPA centra.

Koncept - Koncept Ultra All Inclusive zahŕňa raňajky, obedy a večere vo forme bufetových stolov, občerstvenie počas dňa, vybrané nealkoholické a alkoholické nápoje. Dovážané alkoholické nápoje sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb Ultra All Inclusive dostanú hostia pri ubytovaní na recepcii hotela. 

Web - www.amaraworlhotels.com


Konečná cena zahŕňa Ubytovanie, letecká doprava vrátane povinných príplatkov, servisné poplatky, transfer v mieste pobytu, stravovanie podľa uvedenia, služby delegáta, poistenie CK proti úpadku.

UVEDENÉ CENY V CENNÍKU SÚ KONEČNÉ KALKULOVANÉ NA DOSPELÚ OSOBU ALEBO KATEGÓRIU UBYTOVANIA PODĽA ZLOŽENIA RODINY.


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -