Vyhľadávanie zájazdu

Dachstein - Ľadové kráľovstvoTermíny a ceny

Dachstein - Ľadové kráľovstvo

Úvod - 2-dňový autokarový zájazd

Perex - Jedno z najkrajších jazier Salzbugskej soľnej komory – Wolfgansee s okolím, výlet na ľadovec Dachstein s unikátnymi atrakciami.

Ubytovanie - 1x ubytovanie v hoteli/penzióne 2*/3*.

Stravovanie - 1x raňajky.

Poznámka - Zmena programu vyhradená.

Doprava - Autokar.

1. deň - Odchod zo Slovenska v ranných hodinách (z Bratislavy cca o 6:30 h) k jednému z najkrajších jazier – Wolfgangsee. Z kúpeľného mesta St. Wolfgang vedie od roku 1893 na Schafberg, ktorý je 1 783 metrov vysoký, parná zubačka, ktorá je najstaršou v Rakúsku. Po prekonaní 5,85 km s prevýšením 1 190 metrov nás čaká výhľad na majestátnu horu Dachstein a okolité jazerá. Následne navštívime malebné mestečko Hallstatt. Odchod na ubytovanie, fakultatívne večera. 

2. deň - Raňajky. Dnes sa vydáme na ľadovec Dachstein (2 995 metrov), ktorý ponúka viaceré unikátne atrakcie – Palác ľadu s ľadovým sochami a obrovskou štrbinou, ktorou sa možno dostať do zamrznutého sveta vo vnútri ľadovca, najvyššie položená vyhliadka v Štajersku Sky Walk na 250 metrov vysokej strmej kamennej stene, impozantný visutý most, či sklenená vyhliadka nad skalami ponúkajú dych vyrážajúce výhľady na najkrajšie alpské štíty a gigantický masív Dachsteinu. Návrat na Slovensko vo večerných hodinách. 


Celková cena zahŕňa - Dopravu luxusným autokarom, 1x ubytovanie s raňajkami v hoteli/penzióne 2*/3*, sprievodcu.

Celková cena nezahŕňa - Za 1/1 izbu 35 EUR, za večeru 23 EUR, za miesto v prednej polovici autokaru 7 EUR. 

Vstupy, lanovky, pobytovú taxu, cestovné poistenie. 


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -