Vyhľadávanie zájazdu

Delphin Botanik Hotel ***** Turecko OkurcalarTermíny a ceny

Delphin Botanik Hotel ***** Turecko Okurcalar

Popis - Vzdialenosť od letiska: 90 km Najbližšie mesto (km): Okurcalar Typ pláže: Piesočnato-kamienková Vzdialenosť od pláže: 0 m

Základné informácie - Kvalitný hotel, ktorému dominuje nádherná tropická záhrada s množstvom exotických rastlín sa netají svojím pozitívnym prístupom k ochrane prírody a životného prostredia. Hotel s výbornou gastronómiou a bezchybným servisom dávame do pozornosti predovšetkým klientom, ktorým počas dovolenky nechýba ruch živého dovolenkového letoviska. Priestranný hotelový areál, bazénový komplex so šmykľavkami a lunapark ocenia aj rodiny s deťmi. Rozsiahly hotel z luxusnej hotelovej siete Delphin, situovaný pri piesočnatej pláži, sa skladá z hlavnej trojposchodovej budovy a 3 vedľajších budov. V areáli hotela sa nachádza nákupne stredisko. Hostia majú prístup k bazénom susedného hotela Delphin Botanik Platinum. Wi-Fi je bez poplatku v lobby aj na izbách.

Poloha - Hotel sa nachádza v časti Okurcalar, 32 km od Alanye a 30 km od Side; letisko v Antalyi je vzdialené 90 km.

Vybavenie izieb - Štýlovo zariadené izby sú vybavené balkónom, klimatizáciou, LCD-TV, telefónom, trezorom, minibarom, kúpeľňou s WC a fénom. K dispozícii sú aj izby pre hendikepovaných klientov. Eco a Promo a Club izby sú znevýhodnene polohou, veľkosťou a nemusia mat balkón.

Pláž - Piesočnato-kamienková pláž leží priamo pred hotelom. Slnečníky, ležadlá, plážové osušky a matrace sú na pláži a pri bazéne bez poplatku.

Strava - Hosťom je k dispozícii hlavná reštaurácia ponúkajúca domácu i medzinárodnú kuchyňu, à la carte reštaurácie, a niekoľko barov, vrátane baru pri bazéne a na pláže.

Pre deti - Je možné využiť mini klub (4-12 rokov), detské bazény, šmykľavky, detské ihrisko, detské menu, animácie, detské kino, mini disco, vypožičanie detského kočíka možné za poplatok.

Šport a zábava - Využite denné a večerné animácie, kino, plážový volejbal, aerobik, posilňovňu, tenisové kurty, diskotéku, televíznu miestnosť, šípky, stolný tenis, lunapark. Za poplatok je herňa, kolky, lekcie tenisu, tenisové vybavenie, vodné športy, biliard, lekcie potápania.

Wellness - Bez poplatku využite turecký kúpeľ, parný kúpeľ, saunu. Spoplatnené je SPA centrum, masáže, píling, kaderníctvo, kozmetický salón, arómaterapia a služby lekára v určených hodinách.

Koncept - Koncept All Inclusive a Ultra All Inclusive zahŕňajú raňajky, obedy a večere vo forme bufetových stolov, občerstvenie, nealkoholické a alkoholické nápoje. Podrobný rozpis služieb dostanú hostia na recepcii hotela pri ubytovaní.

Web - Bližšie informácie na: www.botanikhotel.com  


Konečná cena zahŕňa Ubytovanie, letecká doprava vrátane povinných príplatkov, servisné poplatky, transfer v mieste pobytu, stravovanie podľa uvedenia, služby delegáta, poistenie CK proti úpadku.

UVEDENÉ CENY V CENNÍKU SÚ KONEČNÉ KALKULOVANÉ NA DOSPELÚ OSOBU ALEBO KATEGÓRIU UBYTOVANIA PODĽA ZLOŽENIA RODINY.


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -