Vyhľadávanie zájazdu

Detský víkend v BudapeštiTermíny a ceny

Detský víkend v Budapešti

Úvod - 2-dňový autokarový zájazd

Perex - Návšteva ZOO, Aquaworldu s vodnými atrakciami a najväčšieho morského akvária v strednej Európe  - Tropikária.

Ubytovanie - 1x ubytovanie v hoteli 3*

Stravovanie - 1x raňajky

Poznámka - Zmena programu vyhradená.

Doprava - Autokarová

1. deň - Odchod zo Slovenska v ranných hodinách (z Bratislavy o 8:00 h.). Po príchode do Budapešti navštívime jednu z najstarších ZOO na svete s množstvom zvierat a rastlín, ktoré je súčasťou jedného z najobľúbenejších mestských parkov v Budapešti, parku Városliget. Po prehliadke ZOO si pozrieme Námestie hrdinov a voľný čas strávime v parku, kde sa nachádza hrad Vajdahunyad, jazierko s možnosťou člnkovania, veľké detské ihrisko a iné atrakcie. Odchod na ubytovanie.

2. deň - Dnes navštívime Aquaworld, s množstvom vodných atrakcií, ktoré sú rozmiestnené pod obrovskou kupolou.  Deti môžu vyskúšať bazény s rôznymi hĺbkami, vybavené vzrušujúcimi atrakciami. Pre dospelých sa ponúka aj komplex sáun v orientálnom duchu.  Popoludní sa presunieme doTropikária - najväčšieho morského akvária  v strednej Európe. Po návšteve Tropikária sa vyberieme na spiatočnú cestu na Slovensko. Návrat vo večerných hodinách (cca o 20:00 h).


Celková cena zahŕňa - Dopravu luxusným autokarom, 1x ubytovanie s raňajkami v hoteli 3*, sprievodcu CK SATUR, animátora Planet Fun.

Celková cena nezahŕňa - Doplatok za 1/1 izbu 23 EUR, za večeru 20 EUR, za miesto v prednej polovici autokaru 7 EUR, vstupy, pobytovú taxu a cestovné poistenie.


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -