Vyhľadávanie zájazdu

Diamonds Dream of Africa ***** Keňa Malindi severní pobřežíTermíny a ceny

Diamonds Dream of Africa ***** Keňa Malindi severní pobřeží

Diamonds Dream of Africa *****, Malindi, severné pobrežie - Popis: luxusný a kľudný hotelový rezort s 35 izbami umiestnenými v prízemných budovách postavených v indicko – arabskom štýle, obklopených nádhernou tropickou záhradou, leží 2 hodiny jazdy od letiska v Mombase a len 10 minút od mesta Maldini.

- Vybavenie: 2 reštaurácie, 2 bary, bazén s ležadlami, Wi-Fi pripojenie, zapožičanie plážových osušiek, obchod, zmenáreň, business centrum, diskotéka v susednom hoteli Tropical Village, za poplatok: Mvua African Rain Spa (masáže, salón krásy, fitness centrum, bazény so slanou vodou), práčovňa, stráženie detí, lekár na telefóne.

- Pláž: biela piesočná pláž priamo pri hoteli, v blízkosti hotela podmorský národný park Malindi Marine.

- Zábava a šport: vodný aerobik, strečing, vodná gymnastika, lukostreľba, plážový volejbal, stolný tenis, za poplatok turistické centrum s ponukou výletov, centrum vodných športov v susednom hoteli Sandies Tropical Beach Resort (potápačské centrum PADI), windsurfing, katamarány, kanoe, plachtenie, rybárčenie.

- Stravovanie: All Inclusive (zahŕňa raňajky, obedy a večere, nealkoholické nápoje a alkoholické nápoje miestnej výroby, pivo, víno, káva, čaj a snacky počas dňa). Reštaurácie a bary v resorte: The Terrace (talianska kuchyňa, čerstvé ryby a morské plody, vegetariánske menu), Onda Beach Grill.

- Vybavenie izieb: veľká kúpeľňa (masážna vaňa, sprcha), oddelené WC s bidetom, sušič vlasov, pohovka s posedením, individuálne nastaviteľná klimatizácia, stropný ventilátor, moskytiéra, elektronický trezor, Wi-Fi pripojenie, SAT TV s plochou obrazovkou, denne doplňovaný minibar, veľká terasa s posedením a ležadlami. V základnej cene je izba typu Junior Suite.

- https://dreamofafrica.diamondsresorts.com/

deň 1 - VIEDEŇ - MOMBASA: Odbavenie 2 hodiny pred plánovaným odletom. Odlet do Mombasy.

deň 2 - PRÍLET DO MOMBASY: Prílet do Mombasy. Uvítanie a transfer mikrobusom do hotela podľa výberu. Pobyt s raňajkami, polpenziou, plnou penziou alebo All inclusive. Nocľah.

deň 3 - POBYT PRI MORI: Pobyt pri mori s raňajkami, polpenziou, plnou penziou alebo s programom All Inclusive. Voľno na kúpanie, opaľovanie, vodné športy či šnorchlovanie s pozorovaním koralov, ktoré sa v hojnom množstve vyskytujú približne 500 - 700 m od pobrežia, takže počas odlivu je možné najmä v oblasti severného pobrežia dôjsť peši až k útesu a pozorovať bohatý podmorský život (topánky do vody nutné). Odporúčame využiť bohatú ponuku safari do niektorého z kenských národných parkov a ponuku fakultatívnych výletov. Okrem výletu safari odporúčame návštevu Mombasy a jej starobylého centra, ďalej sú obľúbené výlety na ostrov Wasini s pozorovaním delfínov, rybárčenia a ďalšie výlety.

deň 9 - ODLET DO VIEDNE: V ranných hodinách transfer na letisko, odlet a prílet do Viedne.Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -