Vyhľadávanie zájazdu

Diamonds Star of the East *****+ Zanzibar severné pobrežie - letecky z BratislavyTermíny a ceny

Diamonds Star of the East *****+ Zanzibar severné pobrežie - letecky z Bratislavy

RIU Star of the East *****+, Zanzibar - severné pobrežie - Popis: výnimočný rezort len s 11 moderne vybavenými súkromnými vilami postavenými v africkom štýle, leží cca 60 minút jazdy od letiska Zanzibar. Hotel je vhodný pre veľmi náročných klientov je luxusnou súčasťou rezortu RIU La Gemma dell’ Est.

- Vybavenie: hostia môžu využívať všetko vybavenie a služby rezortu RIU la Gemma dell’ Est, navyše parkovisko, privátne transfery elektromobilom na pláž a späť, špeciálne uvítanie po príjazde, „butler service“ – služby komorníka (vybalenie a zabalenie batožiny, príprava jacuzzi pred kúpeľom, čistenie topánok, práčovňa, možnosť stravovania na izbe 24 hod. denne, koktaily a drinky na izbe, drinky na súkromnej terase pri západe slnka, rezervácia výletov a overovanie leteniek).

- Pláž: piesočná pláž pri hoteli, ku každej vile prislúcha súkromný kus pláže s ležadlami a plážovým servisom.

- Zábava a šport: fitness centrum, animačné programy, tenisový kurt, šnorchlovanie, centrum vodných športov (katamarány, windsurfing, kanoe, plachtenie, vodné lyže, wakeboarding, jazdy na banáne, rybárčenie), za poplatok potápačské centrum PADI.

- Stravovanie: All Inclusive - jedlo formou a lá carte. Možnosť stravovania v privátnej reštaurácii alebo reštauráciách rezortu RIU Gemma dell 'Est, ktoré ponúkajú stravovanie formou bufetu. All Inclusive zahŕňa: raňajky, obedy a večere formou a-la-carte, nealkoholické nápoje a alkoholické nápoje, pivo, víno, snacky počas dňa, slnečníky a ležadlá pri bazéne aj na pláži, zapožičanie osušiek na pláži, animačné programy, tenis, vodné športy (windsurfing, kanoe), beach volejbal, futbal, knižnicu, stolný tenis. Potápanie za poplatok.

- Vybavenie izieb: kúpeľňa s WC, bidetom, vnútornou i vonkajšou sprchou a vnútorné jacuzzi, individuálne nastaviteľná klimatizácia, SAT TV s plochou obrazovkou, laptop a pracovný stôl s vybavením, elektronický trezor, súkromný bar, šatňa, značkový nábytok, príslušenstvo k príprave kávy a čaju, terasa s výhľadom na oceán, súkromný bazén, jacuzzi, súkromná záhrada.

- Maximálne 3 osoby v jednospálňovej vile. Dvojspálňové vily na vyžiadanie (kapacita až 6 osôb).

deň 1 - ODLET Z BRATISLAVY: Odbavenie na letisku v Bratislave 2 hodiny pred plánovaným odletom. Odlet na Zanzibar s prestupom v Dubaji.

deň 2 - POBYT NA ZANZIBARE: Skorý ranný prílet na Zanzibar. Uvítanie na letisku a transfer do hotela podľa výberu. Voľný program. Pobyt pri mori s raňajkami či službami All inclusive. Možnosť pozorovania koralov - necelých 500 m od pobrežia, kam je možné pri odlive, hlavne na východnom pobreží, prísť peši (až k útesu) a pozorovať bohatý podmorský život (obuv do vody je nutná). Odporúčame využiť bohatú ponuku fakultatívnych výletov. Je možné navštíviť starobylé centrum mesta Zanzibar – Stone Town, ďalej sú veľmi obľúbené výlety do oblasti Kizimkazi - s pozorovaním delfínov, rybárčenie, návštevy fariem na pestovanie korenín, ktorých vôňa sa tiahne celým ostrovom, a taktiež návšteva pôvodného pralesa, jediného miesta, kde žijú guerézy pláštikové.

deň 10 - ODLET DO BRATISLAVY: Celý deň voľno na relax a kúpanie. Vo večerných hodinách (cca o 18:30 hodine) transfer na letisko, odlet do Bratislavy.

deň 11 - PRÍLET DO BRATISLAVY: Prílet do Bratislavy v popoludňajších hodinách.Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -