Vyhľadávanie zájazdu

Disneyland - sen nielen pre najmenšíchTermíny a ceny

Disneyland - sen nielen pre najmenších

Úvod - 4-dňový letecký zájazd

Perex - V rozprávkovom zábavnom parku Disneyland v blízkosti Paríža sa sny všetkých detí i dospelých premieňajú na skutočnosť! Preneste sa do rozprávky prostredníctvom piatich čarovných krajín, pričom jeho návšteva garantuje množstvo nezabudnuteľných zážitkov, úžasnú atmosféru a skvelú zábavu so Snehulienkou či Mickey Mouseom. A pritom vás očarí aj Paríž svojimi architektonickými divmi ako jedinečná Eiffelova veža a skvelé francúzske palacinky "crepes". 

Ubytovanie - 3x v hoteli Novotel MLV Noisy Le Grand 4*

Stravovanie - 3x raňajky.

Poznámka - Zmena programu, letových časov a odletových miest vyhradená.
Prehliadka Paríža bude realizovaná v závislosti od letových časov - program upraví vždy sprievodca na mieste. Klientom, ktorí chcú ísť na celodennú prehliadku Paríža, odporúčame kúpiť len 1-dňový vstup do zábavného parku.

Doprava - Letecky.

1. deň - Transfer na letisko vo Viedni, odlet do Paríža. Po prílete presun do hotela. Následne prehliadka Paríža miestnou dopravou. Fakultatívne plavba po Seine. Večer návrat na hotel.

2. deň - Raňajky, odchod do Disneylandu (celodenná návšteva parku – vstupné si každý návštevník hradí sám), v neskorších večerných hodinách návrat do hotela.

3. deň - Raňajky, odchod do Disneylandu (celodenná návšteva parku – vstupné si každý návštevník hradí sám), možnosť individuálnej návštevy Asterix Parku, v neskorších večerných hodinách návrat do hotela.

4. deň - Raňajky, odchod do Paríža – pešia prehliadka mesta, v popoludňajších hodinách transfer na letisko, odlet z Paríža, prílet do Viedne, transfer do Bratislavy.


Celková cena zahŕňa - Leteckú dopravu vrátane servisných a letiskových poplatkov. Transfer BA - letisko - BA. Transfer letisko – hotel – letisko. 3x ubytovanie v hoteli Novotel MLV Noisy Le Grand 4* alebo podobnom s raňajkami. Sprievodcu CK SATUR.

Celková cena nezahŕňa - Doplatok za jednolôžkovú izbu. Vstupy do zábavných parkov - vstupenky si klient zakupuje individuálne vopred na 2. a 3. deň pobytu. Vstupenky sa dajú kúpiť len online na stránke https://www.disneylandparis.com/en-usd/tickets/our-full-range-of-tickets/. V prípade záujmu o kúpu lístkov cez CK SATUR, kontaktujte svojho predajcu. Pobytovú taxu a cestovné poistenie. 
Prehliadka Paríža bude realizovaná v závislosti od letových časov - program upraví vždy sprievodca na mieste. Klientom, ktorí chcú ísť na celodennú prehliadku Paríža, odporúčame kúpiť len 1-dňový vstup do zábavného parku.


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -