Vyhľadávanie zájazdu

Disneyland - sen nielen pre najmenšíchTermíny a ceny

Disneyland - sen nielen pre najmenších

Úvod - 4-dňový letecký zájazd

Perex - V rozprávkovom zábavnom parku Disneyland v blízkosti Paríža sa sny všetkých detí i dospelých premieňajú na skutočnosť! Preneste sa do rozprávky prostredníctvom piatich čarovných krajín, pričom jeho návšteva garantuje množstvo nezabudnuteľných zážitkov, úžasnú atmosféru a skvelú zábavu so Snehulienkou či Mickey Mouseom. A pritom vás očarí aj Paríž svojimi architektonickými divmi ako jedinečná Eiffelova veža a skvelé francúzske palacinky "crepes". 

Ubytovanie - 3x v hoteli Novotel MLV Noisy Le Grand 4*

Stravovanie - 3x raňajky.

Poznámka - Zmena programu, letových časov a odletových miest vyhradená.

Doprava - Letecky.

1. deň - Transfer na letisko vo Viedni, odlet do Paríža. Po prílete krátka autokarová prehliadka francúzskej metropoly (Latinská štvrť, Notre Dame, Sainte – Chapelle, Justičný palác), fakultatívne plavba loďou po Seine, transfer do hotela, ubytovanie.

2. deň - Raňajky, odchod do Disneylandu (celodenná návšteva parku – vstupné si každý návštevník hradí sám), v neskorších večerných hodinách návrat do hotela.

3. deň - Raňajky, odchod do Disneylandu (celodenná návšteva parku – vstupné si každý návštevník hradí sám), možnosť individuálnej návštevy Asterix Parku, v neskorších večerných hodinách návrat do hotela.

4. deň - Raňajky, odchod do Paríža – pešia prehliadka mesta (Eiffelova veža), v popoludňajších hodinách transfer na letisko, odlet z Paríža, prílet do Viedne, transfer do Bratislavy.


Celková cena zahŕňa - Leteckú dopravu vrátane servisných a letiskových poplatkov. Transfer Bratislava – Schwechat - Bratislava. Transfer letisko – hotel – letisko. Okružnú prehliadku Paríža. 3x ubytovanie v hoteli Novotel MLV Noisy Le Grand 4* s raňajkami. Sprievodcu CK.

Celková cena nezahŕňa - Za 1/1 izbu. Vstupy do zábavných parkov. Pobytovú taxu a cestovné poistenie.


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -