Vyhľadávanie zájazdu

Disneyland - sen nielen pre najmenšíchTermíny a ceny

Disneyland - sen nielen pre najmenších

Úvod - 4-dňový letecký zájazd.

Perex - V rozprávkovom zábavnom parku Disneyland nachádzajúcom sa v blízkosti Paríža sa sny všetkých detí i dospelých premieňajú na skutočnosť! Prenesieme Vás do rozprávky prostredníctvom piatich čarovných krajín, pričom jeho návšteva garantuje množstvo nezabudnuteľných zážitkov, úžasnú atmosféru a skvelú zábavu. Je už iba na Vás, či si urobíte fotografiu s krásnou Snehulienkou alebo legendárnym Mickey Mouseom. A samozrejme, počas prehliadky mesta uvidíme i najdôležitejšie parížske pamiatky. Na záver si dáme spoločný snack - francúzske palacinky ""Crepes"".

Ubytovanie - 3x v hoteli 3/4*.

Stravovanie - 3x raňajky.

Poznámka - Zmena programu, letových časov a odletových miest vyhradená.

Doprava - Letecky.

1. deň - Transfer na letisko vo Viedni, odlet do Paríža. Po prílete autokarová prehliadka francúzskej metropoly (Latinská štvrť, Notre Dame, Sainte – Chapelle, Justičný palác), fakultatívne plavba loďou po Seine, transfer do hotela, ubytovanie.

2. deň - Raňajky, odchod do Disneylandu (celodenná návšteva parku – vstupné si každý návštevník hradí sám), v neskorších večerných hodinách návrat do hotela. 

3. deň - Raňajky, odchod do Disneylandu (celodenná návšteva parku – vstupné si každý návštevník hradí sám), možnosť individuálnej návštevy Asterix Parku, v neskorších večerných hodinách návrat do hotela.

4. deň - Raňajky, odchod do Paríža – pešia prehliadka mesta (Eiffelova veža), v popoludňajších hodinách transfer na letisko, odlet z Paríža, prílet do Viedne, transfer do Bratislavy. 


Celková cena zahŕňa - Leteckú dopravu na trase Viedeň – Paríž – Viedeň, servisné poplatky, transfer Bratislava – Schwechat - Bratislava, transfer letisko – hotel – letisko, okružnú prehliadku Paríža, 3x ubytovanie v hoteli 3/4* s raňajkami, sprievodcu CK. 

Celková cena nezahŕňa - Za 1/1 izbu 180 EUR.Vstupy do zábavných parkov, pobytovú taxu, cestovné poistenie. 


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -