Vyhľadávanie zájazdu

Dolmen Resort **** Malta St.Pauls BayTermíny a ceny

Dolmen Resort **** Malta St.Pauls Bay

Poloha - Hotel leží v oblasti St. Paul´s Bay, neďaleko centra letoviska Qawra. Hlavné mesto Valletta je vzdialené 16 km, kam je dobré spojenie linkovým autobusom.

Vybavení - Hotel vhodný pre všetky vekové kategórie i rodiny s deťmi. Hosťom je k dispozícii vstupná hala s recepciou, hlavná reštaurácia, reštaurácia á la carte, grill reštaurácia, vináreň, kaviareň, bar pri bazéne a bar na terase, čistiareň, internetové pripojenie (30 minút WiFi v lobby za pobyt zdarma), obchod.

Pokoje - Vlastné sociálne zariadenie, klimatizácia, telefón, fén, TV so satelitným príjmom, minibar, trezor, balkón alebo terasa.

Pláž - Piesočnatá pláž s kamenitým vstupom je od hotela oddelená pobrežnou komunikáciou.

Sport - Dva vonakjšie bazény (jeden so sladkou a druhý so slanou vodou), krytý bazén, fitness centrum, liečebné procedúry, sauna, jacuzzi, masáže, tenisový kurt, squash, animačné programy, vodné športy na pláži, potápanie, kasíno.

Stravování - Raňajky formou bufetu vrátane nápojov alebo All inclusive. All inclusive zahrňuje:- raňajky, obedy a večere formou bufetu vrátane nápojov miestnej výroby- 15:00 - 17:00 popoludňajšia káva, čaj, zákusky a sendviče- 10:00 - 23:00 nealkoholické a alkoholické nápoje miestnej výroby (limonády, džús, voda, káva, čaj, pivo, víno, destiláty)

Děti - Bazén, miniklub pre deti od 4 do 10 rokov.

Poznámka - Cena je platná pri rezervácii letenky v optimálnej knihovacej triede a je vždy na spätné potvrdenie.Uvedené časy letů jsou pouze orientační a budou závazně upřesněny v pokynech k odletu.Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -