Vyhľadávanie zájazdu

Dreams Beach Resort ***** Egypt, Sharm el SheikhTermíny a ceny

Dreams Beach Resort ***** Egypt, Sharm el Sheikh

Popis hotela -

Poloha



Hotelový komplex sa nachádza v egyptskom meste Sharm el-Sheikh na Sinajskom polostrove. Letovisko Naama Bay je vzdialené asi 7 kilometrov a medzi turistami sa teší čím ďalej tým väčšej obľube. Turisti môžu na návštevu tohoto letoviska použiť hotelový autobus, ktorý jazdí 3x denne.



Vybavenie



V hoteli sa nachádza vstupná hala s recepciou, okrem toho tu majú turisti k dispozícii reštaurácie a niekoľko barov. V hoteli sú dva vonkajšie bazény a dva detské bazény.



Ubytovanie



Ubytovanie je ponúkané v príjemne zariadených dvojlôžkových izbách s možnosťou až dvoch prísteliek. Na každej izbe je k dispozícii vlastné sociálne zariadenie, klimatizácia a telefón. Balkón alebo terasa je súčasťou každej izby.



Strava



Program ALL INCLUSIVE zahŕňa raňajky, obedy a večere, ktoré sú podávané formou bufetu. Okrem toho je pripravované pre klientov počas dňa ľahké občerstvenie. 24 hodín denne sú rozlievané nealkoholické a miestne alkoholické nápoje (predovšetkým v Lobby bare).



Služby



V hotelia sa konajú animačné a večerné programy. Klienti môžu zdarma využiť fitness alebo si zahrať stolný tenis a plážový volejbal. Za poplatok sú v hoteli k dispozicii masáže, parné kúpele a klienti môžu navštíviť saunu.



Pláž



Hotel sa nachádza priamo pri príjemnej pláži. Pre klientov sú k dispozícii 3 piesočnaté pláže, ktoré majú terasovitý prístup a sú v blízkosti koralových útesov, preto sa odporúča použiť obuv do vody. Na plážach sú ležadlá, slnečníky a plážové osušky k dispozícii zdarma.



Cena zahŕňa

Cena nezahŕňa

Víza

Letiskové poplatky


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -