Vyhľadávanie zájazdu

Dubaj - Svet fantastickych atrakciiTermíny a ceny

Dubaj - Svet fantastickych atrakcii

Úvod - 8-dňový letecký zájazd.

Perex - Dubaj „mesto budúcnosti“ je dynamicky rozvíjajúcim sa mestom, ktoré okrem starobylých štvrtí dýcha na Vás neprehliadnuteľným luxusom. Môžete sa vybrať na nákupy do niektorého s mnohých nákupných centier, relaxovať na pláži alebo ísť za zábavou aj s Vašimi deťmi. Aquapark, Miracle Garden Global Village, vyhliadka View The Palm a ďalšie atrakcie Vás čakajú na tomto dokonalom rodinnom výlete.

Ubytovanie - 5* mestský hotel počas okruhu v Dubaji, 4* plážový hotel Hampton by Hilton Marjan Island alebo podobný počas pobytu v Ras al Khaimah.

Stravovanie - Polpenzia počas okruhu, all inclusive počas pobytu.

Doprava - Letecká.

Maximálne obsadenie - 16 osôb.

1. deň - Odlet z Bratislavy / z Viedne, prílet do Dubaja vo večerných hodinách. Už po prílete na nás dýchne duch tejto nádhernej arabskej krajiny s množstvom architektonických skvostov, ktoré nemajú nikde inde vo svete konkurenciu. Transfer do hotela.

2. deň - Po raňajkách sa vydáme objavovať najznámejší emirát Dubaj, ktorý vyrástol z púšte v neuveriteľne krátkom čase. Nahliadneme do tajov dávnych štvrtí Bastakia a Deira, vyfotíme si belostnú mešitu Jumeirah. Na vodnom taxíku Abra sa prevezieme cez dubajskú zátoku Dubai Creek, prejdeme sa trhom s korením a známym trhom so zlatom „Gold souk“, kde budeme môcť obdivovať najväčší zlatý prsteň na svete. Vystúpime na najvyššiu vežu sveta, 828 metrov vysokú Burj Khalifa, ktorá je súčasťou najväčšieho nákupného centra Dubai Mall a z ktorej sú neuveriteľné výhľady na celý Dubaj. Už len samotný presun najrýchlejším výťahom na svete je veľkým zážitkom. Zastavíme sa aj pri najznámejšom hoteli sveta Burj al arab. Popoludní nás čaká adrenalínový zážitok, púštne safari. Zažijeme adrenalínovú jazdu po piesočnatých dunách, v kempe nahliadneme do života beduínov, pomaľujeme sa henou, vyskúšame si miestne tradičné odevy a vodnú fajku. Zavŕšením dňa bude výborná večera a vystúpenie brušnej tanečnice.

3. deň - Presunieme sa na Palmový ostrov, v hoteli Atlantis The Palm navštívime Lost Chambers Aquarium, ktoré je akousi pripomienkou bájneho mesta Atlantída. Podmanivý morský svet s viac ako 65-tis. morských živočíchov. Pohľadáme cestu v podvodnom labyrinte tunelov, objavíme zákutia rôznych morských kreatúr a následne strávime čas v najväčšom vodnom parku na Strednom východe Aquaventure. Jedinečný svet zábavy s bazénmi, toboganmi, umelými vlnami, detským hradom s rôznymi šmykľavkami a mnohými ďalšími vodnými atrakciami. Nezabudnuteľným zážitkom najmä pre deti je návšteva Dolphin Bay, čo je umelo vybudovaná lagúna s delfínmi, kde sa deti dostanú do úzkeho kontaktu s týmito milými tvormi (vstup je za poplatok, v prípade záujmu odporúčame rezervovať si vstup vopred v CK alebo hneď po príchode u sprievodcu).

4. deň - Navštívime jednu z najúžasnejších botanických záhrad Miracle Gardens, ktorá bola vytvorená na púšti. Global Village nám otvorí svoju bránu a vnesie nás do sveta pavilónov z rôznych krajín, kde sa dozvieme o kultúre a zvyklostiach krajín sveta.

5. deň - Dopoludnia navštívime jednu z najnovších atrakcií Dubaja, vyhliadku View The Palm. Popoludní sa presunieme do emirátu Ras al Khaimah. Ubytujeme sa v plážovom hoteli.

6. deň - Pobyt na pláži alebo fakultatívny výlet k brehom polostrova Musandam, nachádzajúci sa na hraniciach sultanátu Omán. Navštívime typickú dedinku Dibba, preslávenú výrobou drevených lodí Dhows, nalodíme sa na arabskú plachetnicu, kde nás čaká výborný obed, šnorchlovanie, plávanie v kryštálovo čistých vodách a zábava v rytmoch arabskej hudby.

7. deň - Relax na pláži, kúpanie. Možnosť nákupov v niektorom z nákupných centier.

8. deň - V skorých ranných hodinách transfer na letisko, odlet do Bratislavy / do Viedne.

Povinné doplatky - V hoteloch sa platí po príchode pobytová taxa a vratný depozit.


Celková cena zahŕňa - Leteckú dopravu z Bratislavy / z Viedne. Servisné a letiskové poplatky. Miestne transfery. 4* ubytovanie v hoteli 5* s polpenziou v Dubaji, 3 x ubytovanie v 4* plážovom hoteli v Ras al Khaimah s all inclusive. Výlety a vstupy: Burj Khalifa, Dubaj city tour, púštne safari, Lost Chambers, Aquaventrure, Miracle Garden, Global Village, vyhliadka View The Palm Miestneho sprievodcu a delegáta CK.

Celková cena nezahŕňa - Povinné doplatky: turistickú taxu (platí sa priamo v hoteli na recepcii), vratný depozit za izbu (platí sa na mieste). Ostatné doplatky: strava a nápoje nezahrnuté v programe, fakultatívne aktivity mimo program a výlety, za jednolôžkovú izbu a cestovné poistenie.


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -