Vyhľadávanie zájazdu

East Coast Explorer (individuálne) AustraliaTermíny a ceny

East Coast Explorer (individuálne) Australia

deň 1 - ODLET Z PRAHY (VIEDNE):

deň 2 - NA TRASE:

deň 3 - BRISBANE : Prílet do Brisbane, transfer do hotela, ubytovanie. Voľné popoludnie k prehliadke mesta. Nocľah.

deň 4 - BRISBANE – HERVEY BAY: Dopoludnia si vyzdvihnete auto v meste a vyrazíte po pobreží oblastí zvanej Sunshine Coast. Po ceste zastávka v NP Noosa. Nocľah v Hervey Bay.

deň 5 - FRASER ISLAND: Dnes Vás čaká celodenný výlet na Fraser Island (možno predplatiť), najväčší piesočný ostrov sveta. Nocľah v Hervey Bay.

deň 6 - ROCKHAMPTON: Prejazd po pobreží do mestečka Rockhampton. Cestou prekročíte obratník Kozorožca. Nocľah.

deň 7 - AIRLIE BEACH : Cesta do Airlie Beach, východzieho bodu pre návštevu rezervácie Whitsunday. Nocľah.

deň 8 - WHITSUNDAYS ISLANDS: Celodenný výlet loďou okolo krásnych ostrovov Whitsundays (možno predplatiť). Zastávka na najkrajšej pláži Whitehaven Beach. Kúpanie a obed v cene. Nocľah v Airlie Beach.

deň 9 - CAIRNS: Dnes Vás čaká cesta do tropického mesta Cairns. Po ceste sa nachádza niekoľko atraktívnych zastávok, kde budete mať príležitosť na prechádzku s krásnym výhľadom pozdĺž cesty. Ubytovanie v Cairns.

deň 10 - VEĽKÝ BARIÉROVÝ ÚTES: Celodenný výlet na ostrov Veľkého bariérového útesu Green Island s obedom (možno predplatiť). Možnosť šnorchlovania. Nocľah v Cairns.

deň 11 - CAPE TRIBULATION: Výlet do NP Daintree a Cape Tribulation, kde sa mohutné katedrály dažďových pralesov stretávajú s oceánom. Plavba po rieke Daintree River (možno predplatiť).

deň 12 - ODLET DO PRAHY (VIEDNE):

deň 13 - PRÍLET DO PRAHY (VIEDNE):Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -