Vyhľadávanie zájazdu

East Coast Explorer (individuálne) AustraliaTermíny a ceny

East Coast Explorer (individuálne) Australia

deň 3 - BRISBANE: Prílet do Brisbane, transfer do hotela, ubytovanie. Voľné popoludnie k prehliadke mesta. Nocľah.

deň 4 - BRISBANE – HERVEY BAY: Dopoludnia si vyzdvihnete auto v meste a vyrazíte po pobreží oblastí zvanej Sunshine Coast. Po ceste zastávka v NP Noosa. Nocľah v Hervey Bay.

deň 5 - FRASER ISLAND: Dnes Vás čaká celodenný výlet na Fraser Island (možno predplatiť), najväčší piesočný ostrov sveta. Nocľah v Hervey Bay.

deň 6 - ROCKHAMPTON: Prejazd po pobreží do mestečka Rockhampton. Cestou prekročíte obratník Kozorožca. Nocľah.

deň 7 - AIRLIE BEACH: Cesta do Airlie Beach, východzieho bodu pre návštevu rezervácie Whitsunday. Nocľah.

deň 8 - WHITSUNDAYS ISLANDS: Celodenný výlet loďou okolo krásnych ostrovov Whitsundays (možno predplatiť). Zastávka na najkrajšej pláži Whitehaven Beach. Kúpanie a obed v cene. Nocľah v Airlie Beach.

deň 9 - CAIRNS: Dnes Vás čaká cesta do tropického mesta Cairns. Po ceste sa nachádza niekoľko atraktívnych zastávok, kde budete mať príležitosť na prechádzku s krásnym výhľadom pozdĺž cesty. Ubytovanie v Cairns.

deň 10 - VEĽKÝ BARIÉROVÝ ÚTES: Celodenný výlet na ostrov Veľkého bariérového útesu Green Island s obedom (možno predplatiť). Možnosť šnorchlovania. Nocľah v Cairns.

deň 11 - CAPE TRIBULATION: Výlet do NP Daintree a Cape Tribulation, kde sa mohutné katedrály dažďových pralesov stretávajú s oceánom. Plavba po rieke Daintree River (možno predplatiť).


PRÍLET DO PRAHY: CENA ZÁJAZDU ZAHŔŇA

leteckú dopravu, 9x nocľah v hoteli 3* bez raňajok, automobil kategórie Economy s plným krytím,

CENA ZÁJAZDU NEZAŔŇA

letiskové taxy 369,- EUR, vstupy do národných parkov, v texte uvedené doporučené výlety či plavby (pokiaľ nie je uvedené inak), stravovanie (pokiaľ nie je uvedené inak), benzín, mýtne, parkovné, GPS a iné náklady spojené s prevádzkou auta ako contract fee či poplatok za jednosmerný prenájom, služby českého sprievodcu, cestovné poistenie ECP 3,50 EUR/osoba/deň,

Podrobné a doplňujúce informácie k individuálnym programom do AUSTRÁLIE žiadajte v CK. Uvedený itinerár možno ľubovoľne meniť, skracovať či predlžovať.

Ceny zájazdov sú kalkulované s cenami leteniek v optimálnej knihovacej triede. Príplatky za nadštandardné ubytovanie spracujeme na vyžiadanie. V prípade drahších leteniek bude táto cena zohľadnená v aktuálnej cenovej ponuke.


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -