Vyhľadávanie zájazdu

Eftalia Village **** Turecko IncekumTermíny a ceny

Eftalia Village **** Turecko Incekum

Poloha - Hotel leží v záhrade, 4 km od mesta Konakli a 18 km od mesta Alanya. 

Vybavení - Hotelový komplex, skladajúci sa z niekoľkých budov, je vhodný pre všetky vekové kategórie a rodiny s deťmi. Hosťom je dispozícii vstupná hala s recepciou, hlavná reštaurácia, reštaurácia á la carte, snack bar, reštaurácia na pláži, lobby bar, bar pri bazéne a na pláži, snack bar, disko bar, kaderníctvo, TV miestnosť, obchod, internetové pripojenie. 

Pokoje - Vlastné sociálne zariadenie, klimatizácia, sušič na vlasy, telefón, minibar, trezor, TV so satelitným príjmom, balkón alebo terasa.

Pláž - Piesočnato-kamienková pláž sa nachádza 50 m od hotela. Je oddelená pobrežnou komunikáciou, pod ktorou vedie podchod. Lehátka, matrace a slnečníky sú k dispozícii zadarmo.

Sport - Tri vonkajšie bazény (z toho jeden so šmýkaľkami), krytý bazén, jacuzzi, sauna, masáže, turecké kúpele, fitness centrum, billiard, stolný tenis, tenis, minifutbal, lukostreľba, basketbal, plážový volejbal, vodné športy na pláži, animačné programy.

Stravování - All inclusive, ktoré zahrňuje:- raňajky, obedy a večere formou bufetu vrátane nápojov miestnej výroby- 10:00 - 11:00 neskoré raňajky- popoludňajšie občerstvenie- 14:00 - 16:00 káva, čaj, zákusok, zmrzlina- večera v reštaurácii à la carte 1x za pobyt (rezervácia nutná)- 10:00 - 24:00 nealkoholické a alkoholické nápoje miestnej výroby vo vybraných reštauráciách a baroch hotela

Děti - Časť vonkajšieho bazéna, ihrisko, miniklub, šmýkľavky

Poznámka - Do Turecka je možné cestovať len s pasom platným ešte minimálne 150 dní po návrate. Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -