Vyhľadávanie zájazdu

El Mouradi Skanes **** Tunisko MonastirTermíny a ceny

El Mouradi Skanes **** Tunisko Monastir

Poloha - Hotel leží v záhrade v oblasti Skanes, 8 km od mesta Sousse a 13 km od mesta Monastir. V tesnej blízkosti hotela je golfové ihrisko. 

Vybavení - Hotel vhodný pre všetky vekové kategórie i rodiny s deťmi. Hosťom je k dispozícii vstupná hala s recepciou, zmenáreň, lobby bar, americký bar,  hlavná reštaurácia, pizzeria, bar na pláži, diskotéka, maurská kaviareň, konferenčná sála.

Pokoje - Vlastné sociálne zariadenie, klimatizácia, telefón, TV so satelitným príjmom, minibar, trezor, balkón alebo terasa. Možnosť až dvoch pristeliek.

Pláž - Hotel leží priamo pri piesočnatej pláži. Lehátka a slnečníky sú k dispozícii zdarma.

Sport - Vonkajší bazén, krytý bazén, fitness centrum, kúpele, masáže, hydromasáže a liečebné procedúry, sauna, tenisové kurty, lukostreľba, šipky, petanque, stolný tenis, minigolf, billiard, plážový volejbal, vodné športy na pláži, animačné programy a zábavné večery.

Stravování - All inclusive.

Děti - Dva vonakjšie bazény, mini club pre deti vo veku 5 - 12 rokov a teenage club pre deti vo veku 13 - 17 rokov, animačné programy.

Poznámka - Od 1.10.2014 sa v Tunisku platí odletová taxa vo výške 30 TND formou kolku (možné zakúpiť pri delegátovi).Uvedené časy letů jsou pouze orientační a budou závazně upřesněny v pokynech k odletu.Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -