Vyhľadávanie zájazdu

Ela Quality Resort Hotel ***** Turecko BelekTermíny a ceny

Ela Quality Resort Hotel ***** Turecko Belek

Popis - Vzdialenosť od letiska: 35 km Najbližšie mesto (km): Belek (2 km) Typ pláže: piesočnatá Vzdialenosť od pláže: 0 m

Základné informácie - Ela Quality Resort je unikátny palác 21. storočia, v ktorom sa spája turecká pohostinnosť a tradície so skvostnou architektúrou, západná filozofia s tajomným svetom Východu. Každý detail, či už logo, gastronómia, služby, starostlivo a premyslene narhnuté a zrealizované. Ak túžite zažiť niečo výnimočné so svojou rodinou i vo dvojici a cítiť sa ako sultán, rezort Ela Quality je to pravé miesto. Štandardné izby sú luxusné, vily a apartmány sú ako stvorené pre tých, ktorí hľadajú luxus a kvalitu. Tento úžasný hotel zmení váš názor, že dovolenka s deťmi musí byť stresujúca. Jedinečný miniklub Everland Q vezme svojich malých hostí do úplne iného sveta. 

Poloha - Od centra mesta Belek je hotel vzdialený 2 km, od medzinárodného letiska v Antalyi 35 km.

Vybavenie izieb - Izba je vybavená balkónom, SAT-TV, telefónom, trezorom, minibarom, WiFi (za poplatok), klimatizáciu, kúpeľňu s WC fénom.

Pláž - Priamo pred hotelom je 270m dlhá súkromná piesočnatá pláž s mólom. Ležadlá, matrace, osušky a slnečníky sú bez poplatku.

Strava - Hlavná reštaurácia, snack reštaurácie, kaviareň, detská časť v reštaurácii, niekoľko barov vrátane baru na móle či vitamínového baru, niekoľko à la carte reštaurácií. 

Pre deti - Detský klub, detské animácie, bazény, aquapark, reštaurácia, kočík, detské ihrisko, lego miestnosť, archeologické dino pieskovisko,  trampolína. Baby sitting je za poplatok.

Šport a zábava - K dispozícii sú animácie, akvapark, posilňovňa, šípky, biliard, kino, minigolf, mini futbal, basketbal, plážový volejbal, stolný tenis, boccia, vodné polo, aerobik, yoga, pilates, vodná gymnastika, tenisové kurty. Spoplatňujú sa motorové vodné športy bowling, lekcie tenisu, futbalové ihrisko, golf, potápanie a lekcie potápania.

Wellness - Sauna, hammam, relaxačná časť a vnútorný bazén nie sú spoplatnené. Za poplatok sú služby ako masáže, manikúra, pedikúra, vírivka a kaderníctvo.

Koncept - Koncepty All Inclusive a Ultra All Inclusive zahŕňajú raňajky, obedy, večere vo forme bufetových stolov, nealkoholické a alkoholické nápoje. Podrobný rozpis služieb obdržia hostia po príchode do hotela.

Web - Bližšie informácie na: www.elaresort.com


Konečná cena zahŕňa Ubytovanie, letecká doprava vrátane povinných príplatkov, servisné poplatky, transfer v mieste pobytu, stravovanie podľa uvedenia, služby delegáta, poistenie CK proti úpadku.

UVEDENÉ CENY V CENNÍKU SÚ KONEČNÉ KALKULOVANÉ NA DOSPELÚ OSOBU ALEBO KATEGÓRIU UBYTOVANIA PODĽA ZLOŽENIA RODINY.


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -