Vyhľadávanie zájazdu

Eleftheria Hotel *** Grécko, Kréta Agia MarinaTermíny a ceny

Eleftheria Hotel *** Grécko, Kréta Agia Marina

Rýchly popis:

Rodinný hotel situovaný na kopci na romantickom ostrove Kréta, s prekrásnym výhľadom a priateľskou atmosférou, ponúka klientom pokojnú dovolenku.

PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINYPoloha:
850 m od prekrásnej piesočnatej pláže, v letovisku Agia Marina, 8 km od mesta Chania

Hotel:

hlavná budova s 3 vedľajšími, vstupná hala s recepciou, WIFI zdarma, výťah, TV miestnosť, knižnica, reštaurácia, bar, práčovňa (za poplatok), bazén, detský bazén, terasa, lehátka a slnečníky zdarma, záhrada, miniklub, animácie, ihrisko, fitness, stolný tenis, šípky, biliard, sauna (za poplatok), parkovisko, požičovňa bicyklov, hotelový minibus na pláž.Izby:

klimatizované dvojlôžkové izby s možnosťou jednej prístelky majú balkón alebo terasu, trezor (za poplatok), chladnička, WIFI zdarma, telefón, SAT TV, sušič na vlasy, kúpeľňa so sprchovým kútom alebo vaňou. Izby typu SUPERIOR sú dvojlôžkové s možnosťou jednej prístelky, s výhľadom na more (za poplatok) alebo do záhrady, s rovnakým vybavením. K dispozícii sú aj rodinné izby za príplatok, ktoré majú oddelené spálne, s jednou spoločnou kúpeľňou. Detská postieľka na vyžiadanie.Stravovanie:
raňajky formou bufetových stolov, možnosť dokúpiť večere za poplatok (bufetové stoly)

Pláž:
piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora vzdialená 850 m od hotela, dá sa využiť hotelový minibus, prípadne pešo, lehátka a slnečníky za poplatok, vodné športy za poplatok, množstvo barov a taverien priamo na pláži. 

Doprava:
letecká

V cene je zahrnuté:

7, 10, resp. 11x ubytovanie s raňajkami, letecká doprava Bratislava - Heraklion - Bratislava alebo Košice - Heraklion - Košice, služby delegáta partnerskej CK (slovensky alebo česky hovoriaci). V cene nie je zahrnuté:

Povinné príplatky: servisné poplatky pre osoby od 2 rokov 199 EUR, pre osoby do 2 rokov 60 EUR, emisný a environmentálny príplatok 25 EUR/osoba, pobytová taxa od 1,50 EUR do 10 EUR/izba/noc (platba na mieste, podľa kategórie hotela). Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie (vrátane poistenia COVID) KOMFORT 3,90 EUR/os./deň alebo PLUS 5 EUR/os./deňTyp stravy:
raňajky/polpenzia

Informácie o krajine a stredisku:

Kréta je piaty najväčší zo všetkých ostrovov v Stredozemnom mori, už dlhodobo patrí k najnavštevovanejším v Európe vďaka širokým piesočnatým a slnečným plážam s azúrovo čistým morom. Hlavné mesto je Iraklio alebo Heraklion, ďalšie veľké mestá ako Chania, Rethymno, Agios Nikolaos, či Sitia. Ostrov je známy aj krétskym vínom, olivovým olejom, keramikou, piesňami (rýmované piesne mantinades z čias benátskej doby), tancom (známy je krétsky tanec pentozalis), či rôznymi zvykmi (počas svadobných hostín strieľajú z pušiek do vzduchu). Letecké zájazdy sú realizované z Bratislavy a z Košíc na letisko Heraklion. Let trvá približne 2 hod. 30 min.

 

Agia Marina je mesto na ostrove Kréta. Je súčasťou obce Chania, má 2005 obyvateľov.
Fakultatívne výlety:

Elafonissi  - ružová pláž na juhozápade ostrova, pripomínajúca Karibik, spojené s ochutnávkou miestnych produktov: cena 47 Euro
Balos - plavba loďou do modrej lagúny na severozápade ostrova, zastávka na pirátskom ostrove Gramvoussa : cena 53 Euro
Samaria  - horský priesmyk, ktorý má 15 km a je najdlhší v Europe: cena 49 Euro (vstupné a prevoz loďou sa platia zvlášť)
Knossos - najznámejšia krétska pamiatka z obdobia minojskej civilizácie, palác Knossos, prehliadka archeologického múzea v Heraklione: cena 51 Eur (vstupné nie v cene)
Prevelli -  palmová pláž na juhu ostrova, návšteva starobylého kláštora a benátskych fontán: cena 46 Eur (vstupné na loď nie je v cene)

Ceny sú uvádzané z minulého roka, sú orientačné a závisia tiež od oblasti, kde sa klienti nachádzajú.
 

V cene je zahrnuté: ubytovanie s príslušnými službami, letecká doprava, transfer letisko – hotel – letisko, služby delegáta. Povinné príplatky: servisné poplatky pre osoby od 2 rokov 199 EUR, pre osoby do 2 rokov 60 EUR, emisný a environmentálny príplatok 25 EUR. pobytová taxa od 1,50 EUR do 10 EUR/izba/noc (platba na mieste, podľa kategórie hotela). Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie KOMFORT 3,90 EUR/deň/os. alebo poistenie PLUS 5 EUR/deň/os.

 


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -