Vyhľadávanie zájazdu

Elena Hotel *** Grécko Mykonos-mestoTermíny a ceny

Elena Hotel *** Grécko Mykonos-mesto

Očarujúci hotel Elena sa nachádza priamo v centre mesta Mykonos, vďaka čomu je výborným východiskovým bodom nielen na spoznávanie mesta, ale tiež celého ostrova. Svetlá mykónska dizajnová estetika interiéru a exteriéru hotela v kombinácii s jednoduchými dizajnovými líniami v kykladskom štýle a prírodnými materiálmi dreva a kameňa vytvárajú prostredie, v ktorom zažijete skutočné miestne mykónske ubytovanie. Hotel je od pláže Megali Ammos vzdialený približne 500 metrov a pár minút jazdy od hotela sa nachádza tiež Ornos Beach. V blízkosti nájdete mnohé reštaurácie, kaviarne, bary, nákupné možnosti, ale tiež archeologické múzeum, či úsek domčekov nazývaný „Malé Benátky“, ktorý je pre turistov veľkým lákadlom a predstavuje jednu z najfotografovanejších častí ostrova. Od letiska je hotel Elena vzdialený len 3 km.

Vybavenie:
recepcia, WiFi pripojenie v spoločných priestoroch a na izbách, reštaurácia, salónik, bar, slnečná terasa. Kyvadlová doprava medzi hotelom a letiskom je k dispozícii za poplatok (služba na vyžiadanie)

Ubytovanie:
2–lôžkové izby s výhľadom na more alebo do okolia s možnosťou 1 prístelky, v izbách je klimatizácia, WiFi pripojenie, centrálne kúrenie, trezor, vlastná kúpeľňa s WC (sprcha, sušič na vlasy, toaletné potreby), mini chladnička, SAT/TV, telefón, balkón alebo terasa. Možnosť detskej postieľky na vyžiadanie (za poplatok).

Stravovanie:
hotel je v ponuke s raňajkami formou bufetu

Oficiálna kategória:
***

Naše hodnotenie:
***: Hotel Elena odporúčame klientom, ktorí hľadajú grécku pohostinnosť, priateľský personál, dostupnosť pláže, ale aj pulzujúce centrum Mykonosu. Ide o jedinečnú príležitosť ako spojiť oddych s aktívnou dovolenkou, navyše hotel ponúka krásny výhľad na more aj mesto. Kykladský ostrov Mykonos, ktorý v sebe spája romantiku, prekrásnu prírodu, ale aj zábavu, navštevujú turisti a svetoznáme osobnosti z celého sveta. Mykonos uchváti svojimi plážami s čistou tyrkysovou vodou.


 

Cena zahŕňa:
- leteckú dopravu z miesta odletu a späť

- ubytovanie 7 nocí

- stravovanie podľa výberu

- služby slovensky alebo česky hovoriaceho delegáta ALEBO asistencia CK na telefóne - poistenie insolventnosti.

Cena za základné lôžko nezahŕňa:

Povinné príplatky:
- servisné poplatky (letiskové, palivové, emisné poplatky, bezpečnostná taxa, transfery, iné poplatky súvisiace s vykonaním leteckej dopravy) – osoba od 2 r. 235 €, dieťa 0-2 r. platí len manipulačný poplatok 60 € - hygienicko-bezpečnostný príplatok (cena príplatku závisí od aktuálnej taxy leteckých spoločností a ubytovacích zariadení a môže sa v priebehu sezóny zmeniť).

- miestna pobytová taxa je hradená klientom priamo na mieste podľa platných predpisov daného regiónu. Výška pobytovej taxy závisí od kategórie ubytovania a pohybuje sa vo výške od 0,50 € do 4,00 €/izba/noc. CK Solvex účtovanie poplatku nemôže ovplyvniť.

Doplňujúce informácie: 

- Dieťa do 2 r. bezplatne – bez nároku na poskytované služby a samostatné sedadlo, platí len servisné poplatky

- Dieťa na základnom lôžku platí 90 % z ceny základného lôžka z katalógovej ceny. - Dospelá osoba na prístelke platí 85 % z ceny základného lôžka z katalógovej ceny.  - Príplatok za jednolôžkovú izbu činí 85 % z ceny základného lôžka z katalógovej ceny. - Príplatok za raňajky, večere, obedy, all inclusive - dieťa platí 50% z cenníkovej ceny dospelej osoby, ak nieje uvedené inak.

- Dieťa zadarmo
 - vo vybraných ubytovacích kapacitách - platí len servisné poplatky a povinné príplatky.

- Stály klient - 
dospelá osoba, ktorá cestovala s CK za posledné 4 roky minimálne 2-krát.

- Dodatočné zľavy nie je možné poskytnúť, pokiaľ cena za základné lôžko presahuje zľavu 50% z katalógovej ceny. 


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -