Vyhľadávanie zájazdu

Elvira ** Bulharsko Burgas RavdaTermíny a ceny

Elvira ** Bulharsko Burgas Ravda

Popis - Vzdialenosť od letiska: 15km Najbližšie mesto (km): Ravda 100 m Typ pláže: Piesočnatá Vzdialenosť od pláže: 100m

Základné informácie - Komplex Elvira sa nachádza v obci Ravda, v blízkosti centra. Päťposchodový hotel ponúka luxusne zariadené dvojlôžkové a trojlôžkové izby. Každá izba má klimatizáciu, vlastnú kúpeľňu, terasu, chladničku a káblovú TV. Bezplatné WI-FI je k dispozícii pre hostí v reštaurácii a na prízemí a bazéne. Hotel pojme 100 hostí. V prízemí je supermarket a 90miestna reštaurácia, ako aj krásna letná záhrada s niekoľkými biliardovými stolmi. Podľa výberu hostí sú každodenné výlety luxusnými autobusmi, loďami a jachtami

Poloha - Hotel sa nachádza 15km od medzinárodného letiska v Burgase a približne 100m od centra mesta Ravda.

Vybavenie izieb - Štandardné izby majú balkón a sú vybavené centrálnou klimatizáciou, SAT-TV, mini chladničkou, , Wifi, kúpeľňou/ WC, fénom. Eco, Promo a Club izby sú znevýhodnené polohou, veľkosťou alebo nemusia mať balkón.      

Pláž - Piesočnatá pláž sa nachádza 100 m od hotelového komplexu. Lehátka a slnečníky sú k dispozícií bez poplatku pri bazéne a na vymedzenom úseku pláže.

Strava - Hlavná reštaurácia podáva jedlá medzinárodnej i domácej kuchyne. Počas pobytu využite à la carte reštauráciu, k dispozícii sú aj bary, vrátane baru pri bazéne.

Pre deti - Deťom slúži detské ihrisko, detské stoličky v reštaurácií, detská posteľka.

Koncept - Koncept All Inclusive zahŕňa raňajky, obedy a večere vo forme bufetových stolov, občerstvenie počas dňa, vybrané nealkoholické a alkoholické nápoje. Dovážané alkoholické nápoje sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb All Inclusive dostanú hostia pri ubytovaní na recepcii hotela.

Web - https://elvira-hotel.com


Konečná cena zahŕňa Ubytovanie, letecká doprava vrátane povinných príplatkov, servisné poplatky, transfer v mieste pobytu, stravovanie podľa uvedenia, služby delegáta, poistenie CK proti úpadku.

UVEDENÉ CENY V CENNÍKU SÚ KONEČNÉ KALKULOVANÉ NA DOSPELÚ OSOBU ALEBO KATEGÓRIU UBYTOVANIA PODĽA ZLOŽENIA RODINY.


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -