Vyhľadávanie zájazdu

Elysee Garden Hotel *** Turecko AlanyaTermíny a ceny

Elysee Garden Hotel *** Turecko Alanya

Popis - Vzdialenosť od letiska: 120 km Najbližšie mesto (km): Alanya (1,5 km) Typ pláže: Piesočnatá Vzdialenosť od pláže: 800 m

Základné informácie - Menší hotel má spolu 65 izieb a je vhodný pre všetky vekové kategórie a mladých ľudí, ktorí chcú byť v centre letoviska, a pre menej náročnú klientelu, sa nachádza pri známej Kleopatrinej pláži a neďaleko od centra mesta Alanya, kde je k dispozícii množstvo nákupných možností, pamiatok, barov a reštaurácií. Hotel má vstupnú halu s 24-hodinovou recepciou a vonkajší bazén s oddelenou detskou časťou. Hostia môžu využiť za poplatok služby hotela Elysée Hotel 4*, na ktorý premáva kyvadlová doprava.

Poloha - Hotel sa nachádza 1,5 km od centra mesta Alanye, v dostupnej vzdialenosti sú obchody, reštaurácie a pamiatky, medzinárodné letisko v Antalyi je vzdialené 120 km.

Vybavenie izieb - Štandardné izby sú vybavené balkónom, SAT-TV, AC, telefónom, mini barom (za poplatok), trezorom (za poplatok), kúpeľňou s WC a fénom.

Pláž - Známa a vyhľadávaná Kleopatrina piesočnatá pláž sa nachádza 800 m od hotela. Ležadlá, matrace a slnečníky sú na pláži za poplatok, pri bazéne bez poplatku.

Strava - Hotelovým hosťom je k dispozícii hlavná reštaurácia ponúkajúca domácu i medzinárodnú kuchyňu.

Pre deti - Deti môžu využiť detský mini klub, šmykľavku, detské postieľky, animácie.

Šport a zábava - Na pláži sú hosťom prostredníctvom miestnych poskytovateľov za poplatok k dispozícii rôzne vodné športy, prípadne môžu za poplatok využiť služby hotela Elysée Hotel 4* na ktorý premáva kyvadlová doprava.

Wellness - Odporúčame návštevu pravého tureckého hammamu vo forme fakultatívneho výletu, viac informácií u nášho delegáta.

Koncept - All Inclusive zahŕňa raňajky, obedy, večere, nealkoholické a miestne alkoholické nápoje, občerstvenie, snack, teplé nápoje. Dovážané alkoholické nápoje, freshe, nápoje vo fľaši, nápoje po 23:00 sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb dostanú hostia na recepcii hotela pri ubytovaní.

Web - Bližšie informácie na: www.elyseehotels.com


Konečná cena zahŕňa Ubytovanie, letecká doprava vrátane povinných príplatkov, servisné poplatky, transfer v mieste pobytu, stravovanie podľa uvedenia, služby delegáta, poistenie CK proti úpadku.

UVEDENÉ CENY V CENNÍKU SÚ KONEČNÉ KALKULOVANÉ NA DOSPELÚ OSOBU ALEBO KATEGÓRIU UBYTOVANIA PODĽA ZLOŽENIA RODINY.


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -