Vyhľadávanie zájazdu

Elysee Hotel **** Turecko AlanyaTermíny a ceny

Elysee Hotel **** Turecko Alanya

Tento mestský hotel je ideálnou voľbou pre všetkých, ktorí preferujú blízkosť centra obľúbeného živého strediska Alanya ponúkajúceho historické pamiatky, večerné prechádzky prístavom ale aj rušný nočný život.

Poloha:
Hotel sa nachádza na východnom pobreží v známom stredisku Alanya a to len 1 km od jeho samotného historického centra. Alanya taktiež ponúka množstvo príležitostí na nákupy v miestnych bazároch a zábavu v baroch, ktoré sú otvorené až do skorého rána. Medzinárodné letisko v Antalyi je od hotela vzdialené 130 km.

Vybavenie:
100 izieb, recepcia, lobby s WiFi, hlavná reštaurácia, bar, bazén s detskou časťou, ležadlá a slnečníky pri bazéne zadarmo, fitnes, TV miestnosť. Za poplatok: sauna, masáže, biliard, stolný tenis, plážový volejbal, kaderníctvo, minimarket, zmenáreň, práčovňa, doktor.

Ubytovanie:
2- lôžkové štandardné izby s možnosťou 1 alebo 2 prísteliek, za deti sú v tomto hoteli považované osoby mladšie ako 14r., eco izby (cenovo zvýhodnené), individuálna klimatizácia, kúpeľňa, sprcha, sušič na vlasy, TV, minibar, minichladnička, balkón. Za poplatok: WiFi, trezor.

Stravovanie:
All inclusive formou bufetu, raňajky, obedy, večere, popoludní káva, čaj, koláčiky, snack bar pri bazéne, alkoholické a nealkoholické nápoje miestnej produkcie v čase 09:00 – 23:00 hod.

Pláž:
Piesočnato-kamienková Keykubatova pláž sa nachádza pred hotelom, od ktorého ju oddeľuje len miestna komunikácia. Plážový servis ako ležadlá, slnečníky a vodné športy sú k dispozícii za poplatok.

Elysee Hotel


 

Platobné podmienky podľa aktuálnych zliav:

 

1. Zaplatením 100% ceny pri objednaní zájazdu získavate najvyššiu možnú aktuálne platnú zľavu daného zájazdu.

2. Zaplatením minimálne 50% zálohy pri objednaní zájazdu a doplatku do 100% najneskôr do 31.8.2018 so zachovaním maximálnej zľavy (najneskôr však do 30 dní pred nástupm na zájazd). Platí pri objednaní zájazdu do 31.8.2018.V cene je zahrnuté: ubytovanie podľa počtu nocí zájazdu, letecká preprava na trase Bratislava - Antalya - Bratislava, stravovanie podľa popisu ubytovania a objednaných služieb, delegátske služby, DPH.
Servisné poplatky zahŕňajú: letiskové, palivové, emisné poplatky, bezpečnostné taxy a transfery v zahraničí letisko-hotel-letisko.

V cene parkovného je 1 parkovacie miesto na 8 dní. Transfer z parkoviska na letisko a späť je zabezpečovaný zadarmo.

 


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -