Vyhľadávanie zájazdu

Empire Beach Aqua Park *** Egypt Hurghada Termíny a ceny

Empire Beach Aqua Park *** Egypt Hurghada

Útulný hotel aj pre rodiny s deťmi, ktorý Vám ponúka príjemnú dovolenku na pobreží Červeného mora. Nákupné možnosti sa nachádzajú aj priamo v hoteli.Poloha:
Empire Beach Aqua Park hotel sa nachádza 3 km od centra Hurghady. Pohodlne sa tam dostanete taxíkom. Medzinárodné letisko v Hurghade je od hotela vzdialené len 12 km.

Vybavenie:
3 - hviezdičkový hotel, hlavná 3 poschodová budova, 163 izieb, recepcia, lobby s wifi, hlavná reštaurácia, a´la carte reštaurácia, 2 bary, bazén, aquapark, animácie, detské ihrisko, stolný tenis. Za poplatok: Spa centrum, masáže, sauna, jacuzzi, salón krásy, potápačské centrum, vodné športy.

Ubytovanie:
2 - lôžkové štandardné izby (25 m2, max. 2), triple izby (25 m2, max. 3) s prísteľkou, connected izby (26 m2, max. 5) s dvomi miestnosťami, single izby (25 m2, max. 1), klimatizácia, sprcha, kúpeľňa, sušič na vlasy, TV, mini bar, trezor. Za poplatok : Wifi.

Stravovanie:
All inclusive formou bufetu, raňajky 07:00-10:00, obed 13:00-15:00, večera 19:00-21:30, Coral bar 17:00-24:00, Oasis bar 17:00-24:00. Podrobný rozpis all inclusive programu, dostanete na recepcii pri ubytovaní.

Pláž:
Súkromná piesočnatá pláž s pozvoľných vstupom do mora. Plážový servis, ako lehátka a slnečníky sú zadarmo v rámci programu all inclusive. Vodné športy, potápačské centrum a iné atrakcie na pláži sú za poplatok.

https://royalstarempirebeachresort.net/


 

V cene je zahrnuté: ubytovanie podľa počtu nocí zájazdu, letecká preprava na trase Košice - Hurghada - Košice, stravovanie podľa popisu ubytovania a objednaných služieb, delegátske služby, DPH. 

V cene je zahrnuté: ubytovanie podľa počtu nocí zájazdu, letecká preprava na trase Piešťany - Hurghada - Piešťany, stravovanie podľa popisu ubytovania a objednaných služieb, delegátske služby, DPH.


Povinné servisné poplatky zahŕňajú: letiskové, palivové, emisné poplatky, bezpečnostné taxy a transfery v zahraničí letisko-hotel-letisko.  


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -