Vyhľadávanie zájazdu

Fair House Beach Resort *** Thajsko Koh SamuiTermíny a ceny

Fair House Beach Resort *** Thajsko Koh Samui

Fair House Beach Resort **** - Popis: moderný hotel v thajskom štýle priamo na krásnej pláži Chaweng Noi Beach obklopený udržiavanou tropickou záhradou a s výhľadom do Siamského zálivu. Samotné centrum Chaweng Beach je vzdialené 2 km, aj v blízkom okolí hotela sa však nachádzajú reštaurácie a obchody. V základnej ponuke sú izby typu superior room, bungalovy v záhrade možné za príplatok a na vyžiadanie. K dispozícii Wi-Fi pripojenie zdarma.

- Vybavenie: niekoľko reštaurácií a barov, bazén, detský bazén, ležadlá a slnečníky na pláži, konferenčná sála, zmenáreň, požičovňa áut, práčovňa a čistiareň, izbová služba.

- Pláž: piesočná pláž priamo pred hotelom.

- Zábava a šport: fitness centrum, wellness centrum s ponukou masáží, požičovňa bicyklov, vodné centrum s ponukou jazdy na kajakoch, šnorchlovanie a rybárčenie.

- Stravovanie: raňajky formou bufetu.

- Vybavenie izieb: moderné izby zariadené v thajskom štýle sú vybavené klimatizáciou, kúpeľňou s vlastným príslušenstvom, minibarom, trezorom a výhľadom do tropickej záhrady. Všetky izby majú balkón alebo terasu.

- Na izbe je možné ubytovať maximálne 3 osoby.

Bangkok Palace Hotel ****, Bangkok - Popis: hotel má výhodnú polohu nie len pre tých, ktorý radi poznávajú svetovej metropole, ale i pre tých ktorý radi nakupujú, pretože v okolí hotela sa nachádzajú 2 najväčšie obchodné centrá Thajska a nasávajú atmosféru a nočný život exotických miest. Hotel leží v centre Bangkoku vo štvrti Pratu Nam v pešej dostupnosti metra (cca 50m)- zastávka Makkasan, ktorá spája túto štvrť s ďalšími časťami mesta a hlavným letiskom v Bangkoku – Suvarnabhumi. Hotel ponúka 660 izieb. V základnej ponuke sú izby superior.

- Vybavenie: reštaurácia (nonstop) s thajskou i medzinárodnou kuchyňou, pekáreň s ponukou tort a kávy, bar, babysitting, trezory, čistiareň, konferenčné sály.

- Zábava a šport: vonkajší bazén, fitnes centrum, masáže.

- Stravovanie: raňajky, možnosť stravovania À la carte v hotelovej reštaurácii.

- Vybavenie izieb: nastaviteľná klimatizácia, kúpeľňa s WC, minibar, TV, telefón.

- Na izbe max. 3 osoby. 2 deti do 12 rokov sú možné v izbe deluxe s prístelkou za príplatok. 3 deti sú možné v izbe s prepojenými dverami.

- https://www.bangkokpalace.com/

-

deň 1 - ODLET Z PRAHY (VIEDNE): Odbavenie 2 hodiny pred odletom. Odlet do Bangkoku.

deň 2 - PRÍLET DO BANGKOKU: Prílet do Bangkoku. Transfer do hotela, ubytovanie.

deň 3 - BANGKOK: Raňajky. Celodenná fakultatívna prehliadka mesta. Navštívite chrám Wat Traimit so sochou zlatého Budhu z 5,5 t rýdzeho zlata a chrámový komplex Wat Po so sochou ležiaceho Budhu. Popoludní si prehliadnete kráľovský palác, prejdete sa loďou po kanáloch rieky Chao Phraya a navštívite manufaktúru drahých kameňov a zlata. (Orientačná cena 1.900 THB / os.)

deň 4 - BANGKOK - KO SAMUI: Raňajky, transfer na letisku v Bangkoku, 90tich minútový prelet na ostrov Ko Samui. Transfer do Vášho hotela, ubytovanie.

deň 5 - KO SAMUI: Raňajky. Voľný program. Ko Samui - idylický ostrov kokosových paliem, patrí k jednému z najobľúbenejších pobytových miest v Thajsku. Krásne dlhé piesočné pláže v kombinácii s prírodou a nepreberným množstvom obchodov a reštaurácií.

deň 14 - KO SAMUI - BANGKOK - PRAHA (VIEDEŇ): Raňajky. Transfer na letisko, odlet do Bangkoku a následne do Prahy/Viedne.

deň 15 - PRÍLET DO PRAHY (VIEDNE):Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -