Vyhľadávanie zájazdu

Fairmont Royal Pavilon ***** Barbados HoletownTermíny a ceny

Fairmont Royal Pavilon ***** Barbados Holetown

Fairmont Royal Pavilon *****, Holetown - Popis: luxusný hotel sa nachádza na pláži blízko mesta Holetown (St. James), v blízkosti Morského parku Folkestone, Farského kostola sv. Jakuba, Lime Grove Shopping Centra a Monument v Holetown.

- Vybavenie: tenisové kurty, klub zdravia, vonkajší bazén, bar pri bazéne, káblové aj bezdrôtové vysokorýchlostné pripojenie k internetu zadarmo, masážny bazén, wellness centrum, fitness centrum.

- Pláž: krásna pláž s bielym pieskom chránená koralovou bariérou.

- Stravovanie: raňajky formou bufetu alebo polpenzie (raňajky formou bufetu, večere výberom z menu).

- Zábava a šport: príležitostné hudobné a tanečné vystúpenia, šnorchlovanie, windsurfing, plachtenie, dva tenisové kurty, za poplatok potápanie, golf na neďalekom 18 jamkovom golfovom ihrisku.

- Vybavení izieb: 75 klimatizovaných izieb s výhľadom na oceán alebo do záhrady, minibar, trezor, televízia s DVD prehrávačom, písací stôl, noviny zdarma, telefóny s viacerými linkami a hlasovou schránkou, samostatné vane a sprchy, župany, zrkadlá na nanášanie make-upu/holenie, sušič vlasov, rýchlovarná kanvica, žehlička a žehliaca doska. Všetky izby v hoteli sú nefajčiarske.

deň 1 - ODLET Z VIEDNE: Zraz na letisku 2 hodiny pred plánovaným odletom. Prílet na Barbados na medzinárodné letisko Grantley Adams v južnej časti ostrova. Transfer do hotela podľa výberu, ubytovanie a nocľah.

deň 2 - POBYT NA BARBADOSE: Raňajky. Voľno na kúpanie, opaľovanie, vodné športy. Možnosť fakultatívnych výletov - odporúčame výlet okolo ostrova vrátane návštevy veľmi zaujímavého východného pobrežia, hlavného mesta Bridgetowne, zviezť sa na niektoré z výletných lodí, návštevu kriketového zápasu či využiť ponuku niektorého z golfových ihrísk. Taktiež odporúčame návštevu Mini Heritage Village - ukážky kultúrneho a historického dedičstva Barbadose či využiť nákupných možností v hlavnom meste ostrova v Bridgetowne. Pre odvážnejších možnosť požičania automobilu a poznávanie ostrova na vlastnú päsť.

deň 8 - ODLET DO VIEDNE: Raňajky. Voľno na kúpanie. Transfer na letisko a odlet späť do Viedne.


PRÍLET DO VIEDNE: CENA ZÁJAZDU ZAHŔŇA

leteckú dopravu Viedeň - Barbados - Viedeň, 7x nocľah s raňajkami alebo All Inclusive vo vybranom hoteli, transfery letisko - hotel - letisko, asistenciu partnerskej CK,

CENA ZÁJAZDU NEZAHŔŇA

letiskové taxy - viď cenník, turist. odlet. taxu (25, - BD, cca 20, - EUR), fakultatívne výlety, cestovné poistenie ECP 3,50 EUR / os. / deň,

Ceny zájazdov sú kalkulované s cenami leteniek v optimálnej knihovacej triede. Príplatky za nadštandardné ubytovanie spracujeme na vyžiadanie. V prípade drahších leteniek bude táto cena zohľadnená v aktuálnej cenovej ponuke.


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -