Vyhľadávanie zájazdu

Fairmont The Palm ***** Spojené Arabské Emiráty DubajTermíny a ceny

Fairmont The Palm ***** Spojené Arabské Emiráty Dubaj

Fairmont The Palm ***** - Popis:tento luxusný plážový hotel je jedinečným rekreačným cieľom pre rodiny s deťmi aj pre milovníkov kombinácie mestskej a plážovej dovolenky. Nachádza sa pri promenáde „Golden Mile“ s obchodmi, kaviarňami, reštauráciami i bežeckou dráhou. Medzinárodné letisko cca 30 km.

- Vybavenie: recepcia, 8 vynikajúcich reštaurácií, kaviareň, cukráreň, cigarový bar, bar pri bazéne, 4 bazény s regulovanou teplotou vody, detský bazén, slnečná terasa, detské ihrisko, možnosť služby „Fairmont Gold“ (za poplatok; zahŕňa privátny lounge i množstvo iných doplnkových služieb), fitness a SPA centrum, salón krásy, kaderníctvo, business centrum, zmenáreň, bankomat, denná tlač, turistické centrum, bezbariérový prístup, Wi-Fi pripojenie v celom hoteli zdarma.

- Pláž: 450 m dlhá piesočná pláž priamo pri hoteli. Ležadlá, slnečníky a plážové osušky sú k dispozícii zdarma pri bazéne aj na pláži.

- Zábava a šport: tematické programy, aquagym, biliard, plážový volejbal, bazény, fitness centrum, nemotorizované a motorizované vodné športy na pláži (niektoré za poplatok), SPA centrum, jóga, výlety do okolia a nákupné možnosti.

- Stravovanie: raňajky formou bohatého bufetu, možnosť polpenzie alebo plnej penzie za príplatok. Obedy a večere sú možné Á la carte v niektorej z tunajších vynikajúcich reštaurácií.

- Vybavenie izieb: 381 priestranných klimatizovaných izieb v tradičnom arabskom duchu, disponujúce vlastným sociálnym zariadením (sprcha, WC), fénom, toaletnými potrebami, žehličkou a žehliacou doskou, županmi, papučami, SAT-TV, setom na prípravu kávy a čaju, minibarom, trezorom, súkromným balkónom so sedením a nádherným výhľadom. Wi-Fi pripojenie na izbe je zdarma.

deň 1 - BRATISLAVA - DUBAJ : Odbavenie na letisku 2 hodiny pred odletom a odlet. Prílet do Dubaja, transfer do hotela, nocľah.

deň 2 - POBYT V DUBAJI : Raňajky. Pobyt v hoteli podľa výberu v meste (hotely organizujú 2 x denne zdarma transfery na pláž) či v hoteli priamo na pláži (plážové hotely sú o niečo drahšie). Voľno na kúpanie či vodné športy. V Dubaji sú ideálne nákupné možnosti vo všetkých nákupných centrách za veľmi priaznivé ceny. Možnosť využitia širokej ponuky fakultatívnych výletov s českým delegátom - poldenná prehliadka mesta, výlet do susedného emirátu Sharjah, púštne safari s večerou.

deň 8 - ODLET DO BRATISLAVY: Transfer na letisko, odlet a prílet do Bratislavy.Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -