Vyhľadávanie zájazdu

Fairmont The Palm ***** Spojené Arabské Emiráty DubajTermíny a ceny

Fairmont The Palm ***** Spojené Arabské Emiráty Dubaj

Fairmont The Palm ***** - Popis: tento luxusný plážový hotel je jedinečným rekreačným cieľom pre rodiny s deťmi aj pre milovníkov kombinácie mestskej a plážovej dovolenky. Nachádza sa pri promenáde „Golden Mile“ s obchodmi, kaviarňami, reštauráciami i bežeckou dráhou. Medzinárodné letisko cca 30 km.

- Vybavenie: recepcia, 8 vynikajúcich reštaurácií, kaviareň, cukráreň, cigarový bar, bar pri bazéne, 4 bazény s regulovanou teplotou vody, Fairmont Falcons Kids´Club pre deti od 18 mesiacov až po 16 rokov (detsdké ihriská, detský vodný park, knižky a hračky, pre staršie deti Xbox, Playstation a ďalšie), možnosť služby „Fairmont Gold“ (za poplatok; zahŕňa privátny lounge i množstvo iných doplnkových služieb), fitness a SPA centrum, salón krásy, kaderníctvo, business centrum, zmenáreň, bankomat, denná tlač, turistické centrum, bezbariérový prístup, Wi-Fi pripojenie v celom hoteli zdarma.

- Pláž: 800 m dlhá piesočná pláž priamo pri hoteli. Ležadlá, slnečníky a plážové osušky sú k dispozícii zdarma pri bazéne aj na pláži.

- Zábava a šport: tematické programy, aquaspinning, biliard, plážový volejbal a futbal, bazény, vodné pólo, fitness centrum, špeciálny program PRAMA by Pavigym, nemotorizované a motorizované vodné športy na pláži (rýchloď, kajaky, paddle boardy, katamarány a iné), SPA centrum, jóga, stolný tenis, kroket, výlety do okolia a nákupné možnosti.

- Stravovanie: raňajky formou bohatého bufetu, možnosť polpenzie alebo plnej penzie za príplatok. Reštaurácie a bary v rezorte: Al Magheeb (arabská), Little Miss India (indická), Blowfish (americká), Ba Boldly Asian (ázijská), Seagrill Bistro (stredomorská, morské plody), Frevo (brazílska), Flow Kitchen (all day dinning), The Chef´s Palette (škola varenia s kuchárom), Delicacy (zákusky a koláče), Mashrabiya Lounge (pri Delicacy, poobedný čaj, káva, snacky), VZ´s Pub (sports bar), The Cigar Room (whiskey bar a ponuka cigár).

- Vybavenie izieb: 381 priestranných klimatizovaných izieb v tradičnom arabskom duchu, disponujúce vlastným sociálnym zariadením (sprcha, WC), fénom, toaletnými potrebami, žehličkou a žehliacou doskou, županmi, papučami, SAT-TV, setom na prípravu kávy a čaju, minibarom, trezorom, súkromným balkónom so sedením a nádherným výhľadom. Wi-Fi pripojenie na izbe je zdarma.

- https://www.fairmont.com/palm-dubai/

deň 1 - VIEDEŇ/PRAHA - DUBAJ : Odbavenie na letisku 2 hodiny pred odletom a odlet. Prílet do Dubaja, transfer do hotela, nocľah.

deň 2 - POBYT V DUBAJI : Raňajky. Pobyt v hoteli podľa výberu v meste (hotely organizujú 2 x denne zdarma transfery na pláž) či v hoteli priamo na pláži (plážové hotely sú o niečo drahšie). Voľno na kúpanie či vodné športy. V Dubaji sú ideálne nákupné možnosti vo všetkých nákupných centrách za veľmi priaznivé ceny. Možnosť využitia širokej ponuky fakultatívnych výletov s českým delegátom - poldenná prehliadka mesta, výlet do susedného emirátu Sharjah, púštne safari s večerou.

deň 8 - ODLET DO PRAHY/VIEDNE: Transfer na letisko, odlet a prílet do Viedne/Prahy.Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -