Vyhľadávanie zájazdu

Falkensteiner Club Funimation Borik **** Chorvátsko Severná Dalmácia ZadarTermíny a ceny

Falkensteiner Club Funimation Borik **** Chorvátsko Severná Dalmácia ZadarPOLOHA:
luxusný hotelový komplex sa nachádza priamo pri pláži v obľúbenom stredisku Borik. Mesto Zadar, ktoré je vzdialené cca 3 km, je dostupné turistickým vláčikom alebo miestnou autobusovou dopravou (zastávka pred hotelom). Pláže pri hoteli sú štrkovo-piesočnaté s pozvoľným vstupom do mora.

VYBAVENIE HOTELA:

hotel pozostáva z dvoch budov, prepojených presklenou chodbou. V hoteli sa nachádza recepcia, klimatizovaná reštaurácia s terasou, výťahy, Wi-Fi, internetový kútik, aperitív bar, Barbara bar, snack bar, Tramonta bar. Možnosť využiť vodný svet Acquapura Thalasso & SPA centrum, vnútorný bazén, vonkajší bazén s ležadlami a slnečníkmi, vírivky, sauny, fitnes centrum, wellness centrum, solárium a masáže (za poplatok), relaxačnú oddychovú miestnosť, fitness program – pilates, aerobik, zumba. V hoteli prebiehajú animácie pre dospelých, športové aktivity, živá hudba, karaoke show, večerný program. Milovníci športov si môžu zahrať futbal, plážový volejbal, bedminton, tenis, stolný tenis, prenajať bicykel a v centre vodných športov vybrať kurz potápania. Animácie a starostlivosť o deti od 3 rokov v rôznych vekových kategóriách v Falky Land, športové aktivity, tobogán, večerná show, mini disco. Parkovanie v areáli zdarma.

IZBY:
klimatizované dvojlôžkové izby Štandard a Rodinné izby Štandard pre dvoch dospelých a dve deti do 18 rokov (poschodová posteľ vhodná pred deti s výškou do 160 cm v tej istej izbe resp. oddelenej časti izby). Izby majú sprchu s WC, fén, telefón, rádio, TV so satelitom, Wi-Fi, minibar, trezor, väčšina dvojlôžkových izieb je s balkónom.

Strava:
all inclusive – raňajky, obedy a večere formou bohatých bufetových stolov, nápoje k jedlám zo samoobslužných automatov (pivo a víno miestnej produkcie, voda, nealkoholické nápoje, káva, čaj). V čase 08.00-00.00 hod. v Tramontana bare sú k dispozícií nápoje (pivo a víno miestnej produkcie, voda, nealkoholické nápoje, káva, čaj).

Okolie:
PLITVICKÉ JAZERÁ, ostrovy KORNATI, SLAPOVI KRKA, rôzne lodné výlety, ZADAR, ŠIBENIK, SPLIT, DUBROVNÍK.

Naša mienka:
hotel aj areál je veľmi dobre vybavený a vhodný pre náročnejších klientov.
V cene:
• 7 x ubytovanie • 7 x all inclusive • klimatizácia • bazén •animácie • pracovník agentúry • DPH.   

Možné príplatky:
• cestovné poistenie +2,- €/osoba/deň doprava klimatizovaným autobusom +105,- €/osoba • nástupné miesto na autobus: RK, MT, BB, ZV +15,- €, ZA, PB +11 €, TN, NM, PN, NR +8,- €, TT, BA bez príplatku • miestenka +8,- €.   

Povinné príplatky:
• pobytová taxa dospelá osoba +18,90 €/týždeň, dieťa 12-18 r. 9,45€/týždeň, dieťa do 12 r. ZDARMA. 

 


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -