Vyhľadávanie zájazdu

Fame Residence Kemer ***** Turecko KemerTermíny a ceny

Fame Residence Kemer ***** Turecko Kemer

Popis - Vzdialenosť od letiska: 50 km Najbližšie mesto (km): Kemer 1 km Typ pláže: kamienková Vzdialenosť od pláže: 0 m   

Základné informácie - Vyhľadávaný rodinný hotel vyššej kategórie sa nachádza priamo na peknej kamienkovej pláži ocenenou modrou vlajkou. Je vhodný pre všetky vekové kategórie. Veľmi obľúbená sieť hotelov Fame je význačná svojou vysokou kvalitou služieb a svojím špeciálnym konceptom Fame Style All Inclusive, ktorý má za cieľ ulahodiť hosťom na ich vysnívanej dovolenke v Turecku. Preto hotelová sieť má veľa opakovaných hostí. Hotel pozostáva z jednej hlavnej budovy, spolu má 246 izieb, vonkajší bazén, detský bazén, vnútorný bazén. Hotel disponuje SPA centrom, posilňovňou, kaderníctvom, obchodíkmi, čistiarňou, požičovňou motorových vozidiel, internetovou kaviarňou (za poplatok), Wi-Fi vo vstupnej hale hotela, a konferenčnými miestnosťami.

Poloha - Hotel sa nachádza v blízkosti mesta Kemer cca 1 km, 40 km od Antalye a 50 km od letiska.    

Vybavenie izieb - Komfortne zariadené izby majú balkón/ francúzsky balkón a sú vybavené klimatizáciou, SAT-TV, telefónom, trezorom, minibarom, súpravou na prípravu kávy a čaju, kúpeľňou/ WC a fénom. Eco, Promo a Club izby sú znevýhodnené polohou, veľkosťou alebo nemusia mať balkón.      

Pláž - Kamienková pláž ocenená modrou vlajkou leží priamo pred hotelom. Slnečníky, ležadlá, matrace a osušky sú na pláži a pri bazéne bez poplatku.

Strava - K dispozícii je hlavná reštaurácia,  à la carte reštaurácie, a niekolko barov, vrátane lobby baru a baru na pláži.

Pre deti - Pre deti je mini klub, detské animácie, detský bazén a detské menu v reštaurácii. Stráženie detí je na vyžiadanie a za poplatok.

Šport a zábava - K dispozícii sú bez poplatku denné a večerné animácie, posilňovňa, stolný tenis, šípky. Za poplatok je biliard, bowling a vodné športy na pláži.

Wellness - Bez poplatku môžete využiť turecký kúpeľ, saunu, vnútorný bazén. Za poplatok sú masáže a ostatné služby SPA centra.

Koncept - Koncept All Inclusive zahŕňa raňajky, obedy a večere vo forme bufetových stolov, občerstvenie počas dňa, nealkoholické a alkoholické nápoje. Dovážané alkoholické nápoje sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb dostanú hostia na recepcii hotela pri ubytovaní.

Web - Bližšie informácie na: www.famehotels.com

Dôležité informácie - Tradičný turecký hotel, ktorý neakceptuje výlučne mužské zloženie na izbe.


Konečná cena zahŕňa Ubytovanie, letecká doprava vrátane povinných príplatkov, servisné poplatky, transfer v mieste pobytu, stravovanie podľa uvedenia, služby delegáta, poistenie CK proti úpadku.

UVEDENÉ CENY V CENNÍKU SÚ KONEČNÉ KALKULOVANÉ NA DOSPELÚ OSOBU ALEBO KATEGÓRIU UBYTOVANIA PODĽA ZLOŽENIA RODINY.


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -