Vyhľadávanie zájazdu

Fame Residence Kemer ***** Turecko KemerTermíny a ceny

Fame Residence Kemer ***** Turecko Kemer

Popis - Vzdialenosť od letiska: 50 km Najbližšie mesto (km): Kemer 1 km Typ pláže: kamienková Vzdialenosť od pláže: 0 m   

Poloha - Hotel sa nachádza v blízkosti mesta Kemer cca 1 km, 40 km od Antalye a 50 km od letiska.    

Vybavenie izieb - Štandardné izby majú balkón a sú vybavené centrálnou klimatizáciou, SAT-TV, telefónom, trezorom, minibarom, súpravou na prípravu kávy a čaju, kúpeľňou/ WC a fénom. K dispozícii sú aj izby pre hendikepovaných klientov. Eco, Promo a Club izby sú znevýhodnené polohou, veľkosťou alebo nemusia mať balkón.      

Pláž - Kamienková pláž sa nachádza priamo pred hotelom. Slnečníky, ležadlá, matrace a osušky sú na pláži a pri bazéne bez poplatku.

Strava - K dispozícii je hlavná reštaurácia,  à la carte reštaurácie, a niekoľko barov, vrátane baru na pláži.

Pre deti - Pre deti je mini klub, mini disco, detský bazén, ihrisko a detské menu v reštaurácii. Stráženie detí je za poplatok.

Šport a zábava - K dispozícii sú bez poplatku denné a večerné animácie, živá hudba, diskotéka, knižnica, posilňovňa, aerobik, stolný tenis, šípky. Za poplatok je biliard, bowling a vodné športy na pláži.

Wellness - Bez poplatku môžete využiť turecký kúpeľ a saunu. Za poplatok sú ostatné služby SPA centra.

Koncept - Koncept All Inclusive zahŕňa raňajky, obedy a večere vo forme bufetových stolov, občerstvenie počas dňa, nealkoholické a alkoholické nápoje. Dovážané alkoholické nápoje sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb dostanú hostia na recepcii hotela pri ubytovaní.


Konečná cena zahŕňa Ubytovanie, letecká doprava vrátane povinných príplatkov, servisné poplatky, transfer v mieste pobytu, stravovanie podľa uvedenia, služby delegáta, poistenie CK proti úpadku.

UVEDENÉ CENY V CENNÍKU SÚ KONEČNÉ KALKULOVANÉ NA DOSPELÚ OSOBU ALEBO KATEGÓRIU UBYTOVANIA PODĽA ZLOŽENIA RODINY.


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -