Vyhľadávanie zájazdu

First Class Hotel ***** Turecko AlanyeTermíny a ceny

First Class Hotel ***** Turecko Alanye

Popis - Vzdialenosť od letiska: Antalya  medzinárodné letisko 140km Najbližšie mesto (km): Mahmutlar 4km Typ pláže: Piesočnato-kamienková Vzdialenosť od pláže: 0m

Základné informácie - Jednoduchší 5* hotel ponúka štandardné služby; má vstupnú halu s 24 hodinovou recepciou, spolu 166 izieb, 2 vonkajšie bazény, 3 detské bazény, 1 vnútorný bazén, 3 tobogány a konferenčnú miestnosť. K dispozícii je fitness centrum, hammam, masáže, biliard, vodné športy, animačný program, požičovňa motorových vozidiel a bicyklov, TV miestnosť, čistiareň, lekár, kaderníctvo, herňa, diskotéka, nákupné možnosti, parkovisko, internetová kaviareň (za poplatok), WiFi (zdarma).

Poloha - Hotel sa nachádza v Mahmutlari, centrum Mahmutlaru je vzdialené 4 km, 16 km od centra Alanye, 140 km od medzinárodného letiska v Antalyi. Presun na hotel môže trvať aj 4 h vzhľadom na premávku a zastávky ostatných cestujúcich na hoteloch počas transferu.

Vybavenie izieb - Izby sú vybavené balkónom, klimatizáciou, SAT-TV, trezorom, minibarom, telefónom, kúpeľňou s WC a fénom. K dispozícii sú izby pre hendikepovaných klientov

Pláž - Nachádza sa tu piesočnato-kamienková pláž, ktorá je od hotela oddelená len miestnou komunikáciou. Z hotela je vybudovaný podchod na pláž. Vstup do mora je piesočnatý s kamienkami. Ležadlá, slnečníky, matrace na pláži a pri bazéne sú bez poplatku, osušky sú za poplatok.

Strava - Hlavná reštaurácia, a´la carte reštaurácia (za poplatok), 7 barov – Lobby Bar, Aquapark Garden Bar, Beach Bar, Pool Bar, Vitamin Bar, vnútorná a vonkajšia diskotéka.

Pre deti - Je možné využiť mini klub (4-12 rokov), detský bazén, detské ihrisko.

Šport a zábava - K dispozícii sú zdarma denné a večerné animácie, plážový volejbal, mini-futbal, fitness centrum, diskotéka. Za poplatok je biliard, play station, vodné športy na pláži.

Wellness - Hotel ponúka saunu, hammam, parný kúpeľ a masáže za poplatok.

Koncept - All Inclusive zahŕňa raňajky, obedy a večere formou bufetu, snack servis, nealkoholické nápoje, lokálne alkoholické nápoje, teplé nápoje. Importované nápoje. Čerstvé ovocné šťavy a špeciálne kávy sú za poplatok. Hotel nie je povinný poskytnúť stravu mimo vyhradeného času na stravovanie. Rozsah a kvalita stravovania závisí od triedy, kategórie, veľkosti a ceny ubytovacieho zariadenia, ako aj miestnych tradícií a zvyklostí. Podrobný rozpis služieb dostanú hostia na recepcii hotela pri ubytovaní.

Web - Pre viac informácií: www.klashotels.com


Konečná cena zahŕňa Ubytovanie, letecká doprava vrátane povinných príplatkov, servisné poplatky, transfer v mieste pobytu, stravovanie podľa uvedenia, služby delegáta, poistenie CK proti úpadku.

UVEDENÉ CENY V CENNÍKU SÚ KONEČNÉ KALKULOVANÉ NA DOSPELÚ OSOBU ALEBO KATEGÓRIU UBYTOVANIA PODĽA ZLOŽENIA RODINY.


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -