Vyhľadávanie zájazdu

Florida **** Taliansko, Severný Jadran Lido Di JesoloTermíny a ceny

Florida **** Taliansko, Severný Jadran Lido Di Jesolo

Rýchly popis:

Hotel s dlhoročnou tradíciou,  bazénom a s výbornou polohou priamo na pláži a neďaleko zábavného vodného parku Aqualandia. Klimatizácia a Wi-Fi v cene.

COVID-19 PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINYPoloha:
hotel sa nachádza na Via Padova 5, v centre strediska Lido di Jesolo na námestí Piazza Marina, kúsok od hlavnej promenády a vodného zábavného parku Aqualandia (asi 500 m).

Hotel:
hotel má 5 poschodí, v hoteli je k dispozícii recepcia, výťah (premáva do 4. poschodia), TV miestnosť, reštaurácia, bar, záhrada, bazén s oddelenou časťou pre deti, ležadlá pri bazéne (za poplatok 4 EUR/deň/ležadlo), stolný tenis, požičovňa bicyklov, čistiareň, parkovisko. V celom objekte hotela aj v izbách je k dispozícii Wi-Fi pripojenie zdarma.

Izby:
izby typu STANDARD s jednou prístelkou majú sociálne zariadenie, SAT TV, rádio, telefón, minibar, trezor, klimatizáciu, sušič na vlasy a Wi-Fi. Za príplatok je možné objednať izby s balkónom s bočným  /s jednou prístelkou/ alebo priamym výhľadom na more /s dvomi prístelkami/. Izby v podkrovi typu MANSARD s dvomi prístelkami sú bez balkóna, na 5. poschodí (výťah premáva len do 4. poschodia) a majú znížený strop.

Stravovanie:
raňajky formou bufetu, za príplatok obedy a večere servírované, predjedlá formou bufetu.

Pláž:
priamo pre hotelom je pobrežná promenáda a  upravená piesočnatá hotelová pláž s plážovým setom v cene, s pozvoľným vstupom do mora

Doprava:
autobusová, individuálna

V cene je zahrnuté:
ubytovanie s raňajkami, používanie bazéna, Wi-Fi, plážový servis na súkromnej hotelovej pláži, klimatizácia, parkovanie auta /obmedzená kapacita parkoviska/.

V cene nie je zahrnuté:
Doprava: LUX BUS 103  EUR/osoba, miestenka 8 EUR, príplatok za spojenie dvoch po sebe idúcich turnusov 20 EUR/osoba, hygienický a bezpečnostný príplatok 10 EUR/osoba/autobusová doprava, hygienický a bezpečnostný príplatok 5 EUR/osoba/individuálna doprava . Povinné príplatky: platba na mieste: miestna pobytová taxa., Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie KOMFORT 3,50  EUR/osoba/deň alebo poistenie PLUS 4,50  EUR/osoba/deň, asistencia k motorovému vozidlu 2,20 EUR/deň. Ostatné doplatky: 1/1 izba 175 EUR,príplatok za polpenziu 110 EUR/osoba,  príplatok za plnú penziu  220 EUR/osoba, detská postieľka na mieste 15 EUR/deň vrátane stravy. Malé domáce zvieratá do 15 kg za poplatok 15 EUR/týždeň.Nástupné miesta: TT, BA bez príplatku, NR, PN - 8 EUR, NM,TN - 10 EUR, PB, ZA - 12 EUR, MT, RK, ZV, BB - 16 EUR. Upozornenie: pri autokarovej doprave je termín nástupu vždy deň pred uvedeným dátumom nástupu na ubytovanie a termín návratu deň po ukončení pobytu. Z cien uvedených pri tomto objekte je možné poskytnúť maximálne 15% zľavu za skorý nákup pri kúpe do 30.3.2022. Odporúčame skorý nákup.

Typ stravy:
polpenzia

Informácie o krajine a stredisku:

TALIANSKO

Taliansko patrí k najnavštevovanejším krajinám na svete. Je to krajina bohatej a dlhej histórie, krajina nekonečných pláží, zasnežených hôr, malebných jazier, viníc či olivových hájov, romantických mestečiek, galérií, chrámov a múzeí. Dovolenka v tejto krajine je vždy nezabudnuteľná. Každoročne sa do nej vracajú tisícky klientov, aby vždy objavili niečo nové. V Taliansku si vyberie každý: ten, čo rád leňoší na širokej pieskovej pláži na severe i ten, kto uprednostňuje malé skalnaté zákutia v južnej Kalábrii. Obdivovatelia architektonických a umeleckých skvostov minulých storočí si vychutnajú prechádzku miestami ako Verona, Benátky, Terst, Rím, Neapol v rámci fakultatívnych výletov. Všetky zážitky umocní vynikajúca kuchyňa a temperamentní hostitelia.


SEVERNÝ JADRAN

Iba 600 km od hraníc Slovenska sa nachádzajú najbližšie piesočnaté pláže severného Jadranu. Táto časť talianskeho pobrežia, nachádzajúca sa v regiónoch Friuli Venezia Giulia a Veneto, je známa predovšetkým svojimi rozsiahlymi piesočnatými plážami s mierne klesajúcim dnom, čo oceňujú najmä rodiny s deťmi. Všetky strediská majú veľmi dobre vybudovanú infraštruktúru so zaujímavými atrakciami pre deti i dospelých – nachádzajú sa tu veľké vodné a zábavné parky, športoviská, nekonečné cyklistické trasy a golfové ihriská, ale aj nákupné strediská. Ako všade v Taliansku, aj tu nájdete historické a umelecké poklady, nádhernú architektúru a galérie so vzácnymi dielami nielen talianskych umelcov. 


LIDO DI JESOLO

Najväčšie a veľmi dobre vybavené stredisko benátskej oblasti, vzdialené od Bratislavy len cca 670 km, je známe svojimi kvalitnými hotelmi v bezprostrednej blízkosti 15 km dlhej širokej piesočnatej pláže a bohatou ponukou rôznych zaujímavých podujatí počas leta. Je vzdialené 3 km od mestečka Jesolo a je rozdelené na tri časti – Pineta, Lido Centro a Faro. Typická dlhá promenáda pozdĺž celého strediska s množstvom reštaurácií, barov, kaviarničiek a obchodíkov vytvára tú pravú dovolenkovú atmosféru. Magnetom pre deti je zábavný a vodný park s množstvom atrakcií a šmykľaviek. Pre deti sú vhodné aj piesočnaté pláže pozvoľne sa zvažujúce do čistého a pokojného mora. Športovci môžu vyskúšať cyklistické trasy a chodník pre korčuliarov, minigolf, tenisové kurty, motokárové dráhy, krytú verejnú plaváreň s olympijským bazénom a samozrejme vodné športy. Stredisko svojou polohou v blízkosti Benátok, Verony a Bologne je lákadlom pre znalcov histórie a milovníkov umenia a je veľmi obľúbené aj medzi slovenskými turistami. Do Benátok premáva aj pravidelná autobusová doprava zo stanice v centre strediska. Dovolenka v tomto stredisku nesklame rodiny s deťmi ako aj mladšiu a staršiu generáciu – ponúka tiché okrajové časti aj rušnú promenádu, bezpečné kúpanie a slnenie, šport aj zábavu a výhodné nákupy.Fakultatívne výlety: 

V cene je zahrnuté: ubytovanie na 7 nocí s príslušnými službami. Povinné príplatky: hygienický a bezpečnostný príplatok od 2 rokov 5 EUR, pobytová taxa a poplatky splatné na mieste (informácie v CK). Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie (vrátane poistenia COVID) KOMFORT 3,50 EUR/osoba/deň alebo poistenie PLUS 4,50 EUR/osoba/deň, pripoistenie asistencie k motorovému vozidlu 2,20 EUR/deň.

 

V cene je zahrnuté: ubytovanie na 7 nocí s príslušnými službami. Povinné príplatky: palivový príplatok od 2 rokov (orientačná cena) 10 EUR, hygienický a bezpečnostný príplatok od 2 rokov 10 EUR, pobytová taxa a poplatky splatné na mieste (informácie v CK). Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie (vrátane poistenia COVID) KOMFORT 3,50 EUR/osoba/deň alebo poistenie PLUS 4,50 EUR/osoba/deň, pripoistenie asistencie k motorovému vozidlu 2,20 EUR/deň.

 


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -